Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kaáliba mi az inszemináció...

Kaáliba mi az inszemináció menete?

Figyelt kérdés

Hétfőre van időpontom érdekelne aki volt már hogy megy....... vizsgálatok megvannak már hormon, sperma, átjárhatósági, ez lesz az első konzultáció.

"Elviekben" egyikünknél sincsen baj, nekem nincsen rendszeres peteérésem, magán dokinál closty kúrán már túl vagyunk. Ezért mentünk a Kaáliba. Érdekelne mi hogy megy aki már volt. Köszi előre is....


2014. jan. 8. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem fogják kérni az ottani sperma vizsgálatot is! Mi ott lombikozunk, és ragaszkodtak hozzá:-(

Viszont az megvan pár héten belül, és szerintem ha minden egyéb oké, volt átjárhatóságid is, akkor akár kezdhettek a köv. ciklusban.

2014. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!