Ovuteszt-mindig halvány második csík?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

PCOS vagyok. És tudom, hogy csalhat az ovuteszt ennél a betegségnél. De általában azt csalja, hogy álpozit mutat.

Fogytam 17kg-t, mondta a doki, hogy hagyjuk kicsit, hátha magáraeszmél a szervezetem, mert ő látott domináns tüszőt, így nem is írt fel peteérés serkentő clostyt. Elkezdtem az lhtesztet elég korán,de nem az elejétől, és fokozatosan erősödik a csík. Várhatom még hogy erős legyen a 2.csíkom?

Volt már olyan hónap, mikor tesztelgettem, még fogyás előtt, és sok volt halvány 2. csíkos, és nem vártam végig, befejeztem a tesztelést egy idő után.

Mi a véleményetek?


2014. jan. 13. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt pém, amikor már mahjdnem olyan erős ovlt a csík, mint a kontroll... De lehet nálad az a max, ha halvány. 2 naponta bújjatok össze és ha pcos vagy, mindenképpen igyál cickafark és palástfű teát! Segíteni fog!
2014. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szeretkezni kell egy héten legalább 2x és nem kell ovuláció teszt.Mivel a sperma több napig is él a méhben!Csak pénzkidobás
2014. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!