Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Más is rosszul volt a bromocri...

Más is rosszul volt a bromocriptintől?

Figyelt kérdés
Én nem tudom szedni, mert nem marad bennem. Iszonyú rosszullétet okoz. Másnál is volt ilyen? A dokimhoz csak 2 hét múlva tudok menni.
2014. jan. 20. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajom nem volt tőle, pedig 1 é ig szedt napi 2x2
2014. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 évig szedtem
2014. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. jan. 20. 22:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. szem olyan durva rosszullétet okozott, hogy majdnem mentőt hívtak hozzám. Nem is folytathattam tovább a szedését, az orvosom Norprolac-ot írt föl helyette.
2014. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Tarts ki, el fog múlni! Én is így voltam, kb. 1-1,5 hét után szoktam meg. Ugyan én nem hánytam tőle, de rettenetes hányingerem volt, és képes voltam bárhol, bármilyen pózban elaludni, miután bevettem :-)
2014. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem merem szedni. Nekem 1 hétig felet, majd egészet kellett volna szednem. DE a felektől csak simán rosszul voltam (hányinger, hidegrázás, izzadás). Már egészet kéne szednem, de beveszem rá fél-1 óra múlva falfehér leszek, el kezdek szédülni, jön a hidegrázás és az izzadás és ki is jön. Tegnap el is ájultam, de ez hányás közben nem túl jó dolog. Ezért én nem merek többet bevenni belőle.
2014. jan. 20. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is hánytam tőle, amikor kezdtem (féllel kezdtem), és amikor meg kellett emelni az adagot, akkor is. (most egészet szedek). Már nincs tőle bajom.


Nekem azt javasolta a dokim, hogy este közvetlenül lefekvés előtt vegyem be, így általában átalussza az ember a mellékhatásokat. Na ennek ellenére, én párszor ébredtem arra, hogy most akkor rohanok a vécére hányni.


Szerintem próbáld meg lefekvés előtt bevenni, és még ne emeld az adagodat, amíg nem mész vissza a dokihoz.

2014. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja nekem az első héten csak negyedet volt szabad szedni, annál még nem volt bajom, csak amikor félre kellett emelni.

Előző voltam

2014. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!