Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöttem a 10. hetet....

Ma töltöttem a 10. hetet. Mióta tudom, hogy terhes vagyok nagyon rosszul alszom, este nagyon korán elalszom, aztán van, hogy 2 órán keresztül ébren vagyok, Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Tán mert terhes vagy:)))
2014. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok :-) De ez normális?
2014. jan. 19. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, igen normális, és lesz még rosszabb is :-D

Az első trimeszter nekem is így telt, én is nagyon rosszul aludtam. A második szuper volt, teli voltam energiával, és az alvással sem volt gond. Most a 3. trimeszterben megint kezd előjönni a nem alvás, és szerintem már így is marad míg meg nem szülök. Kitartás

31+4 hkm

2014. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális, én is így voltam :) Este 7kor mint akit lelőttek, úgy eldőltem, éjjel 2kor meg felébredtem és hajnal 4ig full éberen nézelődtem. Aztán nagynehezen visszaaludtam, de pár óra után már kelni kellett. Ehhez szokj hozzá, lesz ilyen :)
2014. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!