Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki volt már dr Valicskó...

Valaki volt már dr Valicskó Viktória magánrendelésén? Mire számítsak? Pco+ IR. Baba pedig sehol. Vajon tud segíteni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen tud, jó szakember, hamarosan terhes leszel :)
2014. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Komolyan? Remélem valóban így lesz!

Konkrétabbat nem tudnál írni?

Február 10-én megyek hozzá, vinnem kell tsh eredményt.

Meg viszem az eddigi nődokiktól származó leleteket..

Már nagyon várom, hogy mit fog mondani.

Annyira szeretném már átélni a terhességet, a babavárás minden mozzanatát. A férjemmel együtt imádjuk a gyerekeket. Tipikus: van állásunk, lakásunk, autónk - tehát adott minden egy pici jövevény érkezéséhez- de ez nem megy olyan könnyen.

Egy éve próbálkozunk.. tudom nem olyan hosszú idő, de ha az ember nagyon akar valamit!

Bocsánat kicsit hosszúra sikerült!

Kérlek írjatok többen erről a dologról!

2014. jan. 27. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Voltál már azóta a Doktornőnél? Én most szeretnék bejeltkezni hozzá... Szívesen venném, ha leírnád a tapasztalataidat... :) Előre is köszönöm! A.
2014. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Valicskó Viktória egy angyal! Ha babát szeretnél, ő biztosan tud segíteni. Én 2014 novemberében voltam nála, és már most 6 hetes a kibabám :)

Az első tanácsadás 10.000ft volt, minden további 8.000ft.

2015. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Esetleg egy mostani árlistát tud valaki írni nekem? Illetve a konzultáción kívül milyen plusz költségekre számítsak? Gondolom vérvétel, receptírás....Nekem pajzsmirigy alulműködésem van és tulajdonképpen csak ellenőrzések céljából szeretnék elmenni hozzá, mert a Klinikán szörnyű egy-egy ilyen vizsgálatra bejutni és végigvárni :( Köszönöm előre is!
2017. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!