Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az aviva torna gyakorlatokat...

Az aviva torna gyakorlatokat szeretnem megszerezni. Valakinek megvan? Utolso remenyem a babavalalashoz. Viktoria

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg nekem megvan a laptopomon mind a két könyv. De jelenleg szervizben van, ha minden igaz, a férjem ma hozza haza és akkor át tudom küldeni. Küld el priviben az email címedet
2013. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is tudom küldeni
2013. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én megvettem a könyvet, mindkét kötetét, de nem mentem vele semmire. Pocsék kiadvány, nagyon rossz minőségű, nem lektorálta senki. Hiába vannak (csúnya) fotók és (magyartalan) leírások, azok alapján a legtöbb gyakorlatot nem lehet elsajátítani.

De amúgy gyakorlatok biztos hatásosak, csak a könyv rossz! Nyilván azért, mert ha könyvből tanulható lenne, akkor nem fizetnének be az emberek a tanfolyamokra.

Bár akkor már tisztességesebb lenne, ha egyáltalán nem adnák ki könyvben...

2013. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fruzsi2012 válasza:
Kedves Viktória! Orvosnál voltál már? Lehet, hogy valami olyan szervi problémád van, amin a torna nem segít!
2013. dec. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves Fruzsi!Tul vagyok a teljes kivizsgalason,nem talaltak semmit,ezert gondoltam,h kiprobalom az Aviva tornat!

Abban pedig teljesen igazat adok,hogy a konyv nagyon rossz minosegu,a gyakorlatok elsajatitasa lehetetlen belole a leirasbol,nem is ertem miert forgalmazzak?Vagy miert nem adnak hozza DVD?Ugyanis azt is irja a konyv,h ha rosszul csinalod a gyakorlatokat,sajnos nagyobb kart tehetsz...szeeep!

Sajnos tanfolyamra nem tudok elmenni,mivel Norvegiaban elek.

Sajnalom,h csalodnom kellett a konyvben...

2013. dec. 18. 10:02
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem konzultálj Tóth Julival, aki aviva oktató, ő skype-on keresztül is elmagyarázza neked, és begyakoroljátok közösen a gyakorlatokat [link]
2013. dec. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Inkább árulják drágábban a könyvet, de igényes szövegezéssel, esetleg DVD-vel. Én is ugyanígy vagyok, nem találtak a dokik semmit, mégis hiába várok bő 2 éve. Nem tudom, mi a jobb, ha találnak valamit, és akkor legalább tudod, hogy miért nem megy, vagy így, hogy elvileg nincs akadálya, de mégsem jön össze.

Most életmódváltással próbálkozom. Eddig sem éltem egészségtelenül, de sok cukrot, édességet ettem. Most a fehércukorról és a fehérlisztről lemondok egy természetgyógyász tanácsára, meglátjuk, mi lesz...

2013. dec. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nem kapcsolódik a tornához, de ha nem fogan megy a gyerek, annak még lehet pár oka akkor is, ha a dokik szerint technikailag egészséges vagy.


A torna a mozgás igen fontos, és hasznos - csináld.


De nézz utána az étrendnek is, és ne várj gyors csodát. Antal Vali az egyik olyan szaki, aki a legtöbb egészségügyi probléma megoldását a megfelelő étrenddel kezdi.

2013. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sziasztok valaki tudna segiteni hogy elekytonikus formaban hogy tudom megszerezni az aviva gyakorlatokat? koszonom VEV
2015. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!