Beültetés után utazás?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban lesz egy lombikunk (első), a beültetés második hetére pedig van egy befizetett síelésünk (nyilván mikor szerveztük még nem volt fixálva a lombik, úgy volt csak később lesz).


Nyilván én nem síelnék, csak sétálgatnék, pihennék a jó levegőn, plusz jól elterelné a figyelmem és nem stresszelnék annyit hogy sikerült-e. Ráadásul orvostársasággal megyünk, nőgyógyászt is "viszünk" :)


Viszont nem tudom mennyire veszélyes beültetés után egy héttel 4-5 órát autózni, stb. Nem tudom azt se, hogy milyen egyéb, nem várt problémák lehetnek...


Az orvosomat még nem kérdeztem, és természetesen az lesz amit ő mond, ez egyértelmű, de kíváncsi lennék, ti elmennétek a helyemben?


2014. febr. 1. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem volt lombikom, de akkor is azt mondom, hogy az a baba aki maradnia akar az maradni fog, aki nem az sehogy sem fog maradni. Ha elmész és nem marad meg a baba akkor azt fogod hinni az utazás miatt nem maradt meg, ha nem mész és semmi baj nem lesz bánni fogod hogy nem mentél. Ülhetsz otthon a négy fal között egész terhesség alatt (rettenetes én így csináltam és már nagyon bánom), vagy "kockáztathatsz" és élvezheted is a terhességedet. Minden képen egyeztess az orvosoddal, és ha engedi akkor menj el, mert jót fog tenni, és ami jó a mamának az jó a babának, még akkor is ha még csak ilyen picike. Szerintem sokkal valószínűbb, hogy megmarad a pici egy kipihent boldog mamánál mint aki otthon csücsül és egész nap aggódik. Kívánom, hogy sikeres legyen a beültetés és vigyázz magatokra!
2014. febr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ozsi987 ***** válasza:
Szia. Nekem volt már 2sikertelen. Véleményem, hasonló az előttem szóló véleményével. Van aki 2hetet vègig fekszi, van aki csak figyel magàra. A doki véleménye a fontos. Telefonszámot kérj, és esetleges problémákra receptet. (vérzés...) az utazás sztem nem gond. Ne emelj, ne hajolj túl sokat. Megkérdezhetem, hova, kihez jársz?
2014. febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! BMC-be járok Zeke doktor úrhoz, kíváncsi leszek hogy ő mit mond. Most ezek alapján hajlok arra hogy elmenjünk, előtte úgyis 4-5 napig otthon pihengetnék és csak utána indulnánk. Persze kímélném magam ott is, semmi emelgetés, semmi túrázás, semmi medence/szauna, csak könnyű séta és olvasgatás a friss levegőn :) A recept jó ötlet, köszi!
2014. febr. 4. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!