Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek és hogyan sikerült a...

Kinek és hogyan sikerült a teherbeesés egy év próbálkozást követően természetes úton?

Figyelt kérdés
Meddőnek van kinyilvanitva az, aki egy évet próbálkozik és nem esik teherbe. Kérlek írjatok pozitív ellenpéldákat egy éven túli természetes teherbeesesre! Negatív sajnos van elég...

2014. febr. 1. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:

A lànyom 3 év után jött össze, rá a fiam is 3 évre.

Az elején szresszeltem, néztem megjön, vagy nem, teszteltem...

Aztán mikor arra jutottunk költözés, férjem áthelyezték, új munka, most nem lenne jó terhesnek lenni, na akkor jött össze mindkétszer

2014. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:) hát nekünk több mint két év után jött össze. nem voltunk dokinál, mert éreztem hogy nálam többnyire rendben van minden, max stressz miatt, helytelen étkezés...stb. azt a nővérem megtalálta a barátcserje kapszulát :) elsőre sikerült nekik, és nekünk is. én kb két hétig szedtem és terhes maradtam. most vagyok lassan 13hetes :)
2014. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Több mint egy év próbálkozás után, azt mondtam, hogy jó, akkor irány az orvos. Megbeszéltük, hogy elkezdjük a kivizsgálásokat, hátha megtaláljuk mi a baj. Hazafelé már tervezgettem, hogy akkor mit fogok csinálni ebben az időszakban. Kitaláltam, hogy nyelvet és latin táncokat tanulok majd, milyen szupi lesz. :) Szóval lekattantam a témáról. Következő hónapban pozitívat teszteltem. Ma már 3 éves a kisfiunk.
2014. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Két és fél évig rendszeres reggeli hőmérőzések, pontos együttlétek mellett sem sikerült.Nagyon rá voltam kattanva a baba dologra,annyira vágytam rá.

Aztán belefáradtam. Rábiztam az Ùrra, ha lesz lesz,ha nem nem. Ez fél éve sem volt. Egy hete teszteltem pozitivat :):):).

2014. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, van akinek bejön az életmódváltás, egy új munka, egy új hobbi...nekünk semmi sem jött be, pedig mindent megtettünk.
2014. febr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor már egy éve nem jött össze elmentem dokihoz, kiderült hogy cisztám volt. Miután kiszedték gondoltam hamar összejön a baba, de további egy év sikertelenség jött. Elkezdtem ovutesztet használni és össze is jött a baba de sajnos nem maradt meg. Két hónapra rá úgy volt hogy a páromat is kivizsgáljàk, de nem kellett, pozitív lett a teszt. Most 12 hetes a kisfiam.
2014. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a pozitív válaszokat! Jó tudni, hogy vannak ilyen történetek is! Eldontottuk, hogy nem lesz itt szükség semmi mesterséges beavatkozásra. :-) Jönnek az ovutesztek és a további programok. Megpróbálok kicsit másfelé fordulni fejben a hétköznapokban.
2014. febr. 2. 08:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Pcos vagyok nőgyógyász találta meg..kezeltek..diétáztam..tornáztam..womens crémet kentem és babás lettem :) 22hetes a pociba
2014. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
PCOS vagyok, a hármas kezelés sem tudta beállítani még a ciklusomat sem.. clostilbegyt kezelésből sem lett baba.. 6 év sikertelenség után gynex csepp 1. hónapban hatott! 26hkm
2014. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!