Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után 15 nappal....

Inszemináció után 15 nappal. Délutáni negatív teszt, gyenge vérzés. Mikor lesz itt baba?

Figyelt kérdés
1. inszem volt. Úgy gondolom, estére, max. holnap reggel megjön. Vagy számíthatok még a csodára? Volt valaki hasonló helyzetben?

2014. febr. 6. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már ki kellene mutatnia a tesztnek, ráadásul vérzel is, pedig gondolom progeszteront is kapsz. Nem hiszem, hogy ebből baba lesz. Ne keseredj el, majd a következő sikerül. (Nekünk a 3. sikerült.)
2014. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Megkérdezhetem, hogy nálatok miért volt szükség az inszemre?

2014. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
PCOS vagyok, illetve 3 éve lassan, hogy nem jön a baba. :(
2014. febr. 7. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:

én is pcos voltam, gyógytea segített, elsőre lett baba :) itt mocorog a hasamban. Palástfű és cickafark keverék. ű

Sok sikert! :)

2014. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! És szerinted a hormonszurik mellett is ihatnám?
2014. febr. 8. 18:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és még azt szeretném megkérdezni, hogy melyik napszakban ittad? Reggel éhgyomorra? Vagy lefekvés előtt? Ízesítés nélkül, ugye? Köszi :D
2014. febr. 8. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!