Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem bírtam ki, csináltam egy...

Nem bírtam ki, csináltam egy Clear Blue digitális tesztet a nemvárt előtt 3 nappal, ami negatív lett, szerintetek reménykedhetek még?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Igen, mivel a nemvárt előtt teszteltél.

Értem én, hogy nagyon szeretnél babát, de ennek komolyan mi értelme van? Most rossz kedved van, pedig lehet sikerült a baba, csak nem bírtál várni..

2014. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mivel korán csináltad persze hogy reménykedhetsz. iylen drága tesztet fölösleges idö elött elpazarolni de persze te dolgod. barátnöm most szült egy hónapja neki csak aktus után 20. napon mutatta ki a teszt pedig biztos a peteérsé idöpontja mert uh-os ciklus követése volt.
2014. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, amikor valaki ideje korán tesztel. Hogy az eredménye nem biztos.

Majd ha kimarad a vérzésed, már ha kimarad egyáltalán, akkor csinálj tesztet. Előbb tesztelni ezért hülyeség. Mert ha még az is vagy, akkor sem biztos, hogy kimutatja.

2014. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már hogyne reménykedhetnél, butaság volt ellőni azt a drága tesztet. Ha rám hallgatsz, x-epillel tesztelsz, nekem 10 dpo-n kimutatta, bár nagyon-nagyon halvány volt a csík. Vártam pár napot, és csináltam digitális clearblue-val, azzal leptem meg a kispapát, így aztán tényleg nem volt kidobott pénz.
2014. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat,tudom hogy butaság volt,már meg is bántam...3 nap múlva újra tesztelek!
2014. jan. 6. 14:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne 3 nap múlva hanem inkább 5-6 nap múlva.


Drukkolok

2014. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Drukolok :)
2014. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem mensi elmaradása után 3 nappal lett halvány pozi a tesztem :) Inkább várd meg a nem vártat :)
2014. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ma megjött... :-((((
2014. jan. 7. 10:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is megjön mindig ha nemvárt előtt 2-3 nappal negatív a teszt..
2014. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!