Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A depresszió megnehezíti a...

A depresszió megnehezíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
aki hisz a pozitív gondolkodásban az szerint igen (szerintem is). Aki a tudományban hisz az szerint depresszió nem is létezik csak tehetetlen ember :)
2014. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Akkor a tudományról annyit, hogy a depresszió egy betegség, ahol bizonyos agyi biokémiai folyamatok egyensúlya felborul. A depressziós ember beteg, és nem összekeverendő a tehetetlen, szomorkás emberrel.

Sajnos még mindig sokan keverik...

2014. febr. 11. 13:41
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
ha a tudományt választod, nincs hatással a depresszió a teherbeesésre.
2014. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már hogy ne lenne hatással rá? Pl. a stresszhormonok hatással vannak a nemi hormonokra. Ez is tudomány. A kérdésem csak annyi, hogy lehet-e ez a hatás teljes mértékben gátló?
2014. febr. 11. 13:49
 5/15 anonim ***** válasza:

te nem azt kérdezted hogy teljes mértékben gátolja e hanem hogy megnehezíti e. de ha ennyire biztos vagy a válaszban minek kérded.

Egy jó tanács: ha így állsz hozzá, nem fog összejönni a baba, de talán jobb is így, mert egy terhességet depressziósan nagyon nehéz véghez vinni :(

2014. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem állok én hozzá sehogy. Nem rólam van szó.

De hogy legyen egy kis sikerélményed: valóban rosszul fogalmaztam meg a kérdést.

2014. febr. 11. 13:57
 7/15 anonim ***** válasza:
jó, ne izgasd fel magad :) az sem hat jól a hormonokra;)
2014. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát hogyne! A hormonműködésre kihatással van.
2014. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#7. Nézd, három hozzászólásodból háromszor melléfogtál.

Most sem jut el a tudatodig, hogy nem rólam van szó.

Bár engem eléggé elszórakoztatsz a kis fontoskodó butaságaiddal. Ha még szeretnél bármit hozzáfűzni a dologhoz, ne fogd vissza magad.


#8, köszönöm szépen.

2014. febr. 11. 14:07
 10/15 anonim ***** válasza:
tudom, egy barátod barátjának a barátjáról ;)
2014. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!