Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 12napja negativ tesztem volt...

12napja negativ tesztem volt a dokim szerint 10napal kesobb mennyek visza ujabb tesztre 4 napja kesik szerintetek varjak meg vagy mar csinalhatok tesztet?

Figyelt kérdés
a dokim19en latta hogy tuszoeresem van es azt mondta menyek visza menotesztre mert szerinte mar nem biztos meg fog jonni enyhe gorcseim vannak esma barnas golyasom volt de csak enyhe vajon terheseg?

2014. márc. 3. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha késik tesztelj. Ha terhes vagy nem jó a barnázás.
2014. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ertem csak enyhen volt el is mult 20percet setaltam kb.es utana egy nagyon kicsit barnaztam de mar nem akkor tesztelhetek? koszonom a valaszt
2014. márc. 3. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, tesztelhetsz de most már várd meg a reggeli első vizeletet és abból végezd el.
2014. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszod remelem pozitiv lett
2014. márc. 3. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2014. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!