Milyen tüneteitek voltak, amikor kiderült, hogy endometriózisról van szó?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem minden menstruációnál nagyon görcsölt a hasam, de úgy gondoltam, hogy ez tök normális :) Mikor megcsinálták a petevezeték átjárhatóságot (laparoszkópos műtét volt) akkor derült ki, hogy a petefészkemben endometriózis van és utána mondta a doki, hogy a nagyon fájdalmas menstruáció mögött ez állt.
2014. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem akkor derült ki, aikor nem jött a baba. Fájdalmas menstruációim voltak. Eleinte csak görnyedten tudtam járni menzeszkor, mire műtétre kerültem, már mozogni sem bírtam azokon a napokon. A combomba sugárzó fájdalmat éreztem elég gyakran.
2014. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az ég világon semmi tünetem nem volt, csak annyi, hogy nem jött a baba. Emiatt csináltunk egy laparoszkópiás műtétet (ez volt akkor a következő lépés) és akkor derült ki, hogy van. A meddőség egyébként nem ettől volt.
2014. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit úgy össze-vissza jött meg, sok köztes vérzés. szokatlan vérzés pl...úgy tűnt már elmúlik a menszesz, aztán egy nehéz zacskótól elkeztdem megint erősen vérezni.

Hasfájás...nekem elég atipikus tüneteim voltak...


Sokszor nagy fájdalommal jár menszeszkor, szerencsére ez rám annyira durván nem volt igaz. Bár persze fájt, de régen mégjobban...akkor minden 1-ső nap olyan volt, hogy csak fájdalomcsillapítóval bírtam ki. De csak az első nap...aztán mégjobban szétcsúszott az egész.


Fejfájás, darabos vérzés...ezek is lehetnek tünetek...

Gyanakodsz, hogy az lehet?

Mik a tüneteid?

2014. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as. Hanem mitől volt a meddőség?
2014. ápr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Inzulinrezisztencia volt a háttérben.
2014. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

óó...

KÖszi.

2014. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!