Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » OEP finanszírozású lombik...

Klarapicur kérdése:

OEP finanszírozású lombik program várólista, lehet-e egyidőben több különböző intézményben várólistára kerülni?

Figyelt kérdés
Volt két sikertelen lombikom. és nagyon szomorú vagyok, mert feltettek a várólistára, de csak egy év múlva kerül rám a sor, az nagyon sok idő, saját költséggel meg nem fogom tudni bevállalni (egy TB-s volt és egy saját finanszírozású), nem tudom kérhetem e egy másik intézményben is a várólistára való felvételt, köszi a válaszokat

2014. márc. 19. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan válthatsz intézetet.
2014. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lejelentik valahová, ha várólistán vagy, szerintem maga a beavatkozás számít, ill. 2 lombik között el kell telnie 90 napnak.
2014. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!