Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pcosként ha van menstruáció...

Pcosként ha van menstruáció elég erős darabos akkor van esély a teherbeesésre ugye?

Figyelt kérdés

9 hónapja próbálkozunk... Most kezdek majd el hőmérőzni... Hátha nagyobb lesz az esély...


Vannak hónapok amik kimaradnak, de 1 éve szinte minden hónapban megjön.


2014. márc. 27. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem jelenti,hogy van peteérés is. :( 3-as kezelés kell és spontán összejön.
2014. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartod a 3-as kezelést, és stabilak az értékeid, akkor igen. Egyébként nehézkes és veszélyesebb. Az semmiképp nem tetszik, hogy "vannak hónapok, amikor kimaradnak". Ennek oka van. Én személy szerint utánajárnék.
2014. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tervezzük már meg is van a klinika csak a pénztárcánkat kell még rá felkésziteni:(



Tehát attól mert van menzeszem nem biztos a peteérés? Azt hittem ez a kettő egymásból következik...!:( Még mindig nem egyértelmű:(

2014. márc. 27. 13:42
 4/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Egyáltalán nem biztos, nekem is pé nélküli mensiim vannak... Ovulációs teszttel lecsekkolhatod, vagy UH követéssel a nődokid. De ahogy rázódsz helyre a PCOS-sel, ez megoldódik, csak ügyesnek kell lenni :)
2014. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben van! Nagyon köszi! Remélem sikerül mihamarabb eljutni mert nagyon szeretnénk már azt a babát!:)
2014. márc. 27. 13:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

keress egy jó endokrinológust! a nőgyógyászok (némi kivételtől eltekintve) nem nagyon értenek ehhez a betegséghez.

a 3-as kezeléstől spontán is lehet babád.

Attól, hogy van menstruációd, nem feltétlen van peteérésed, nekem például mindig nagyon szép, szabályos ciklusaim voltak, tankönyvi 28 nappal, mégsem volt peteérésem. Az meg, hogy vannak hónapok, amikor kimarad a menstruációd, azt jelenti, hogy nem vagy rendben.

Diéta, sport (esetleg gyógyszer) oké nálad?

2014. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Próbálom a paleót tartani, figyelek hogy 3 óránként egyek számolgatom a szénhidrátot is... mozgás ... hát... Ez nehéz dió:) Most fogunk kapni ismerőstől futópadot, illetve szereztem egy lestrapált oto chilit is:) Már csak a gyógyszer/orvos kérdés van de az még várat magára. Nem birtunk igy télen egyenlőre kifizetni 50-60 ezret az MM-be! :(
2014. márc. 27. 18:19
 8/14 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én régóta járok az MM-be, de még sosem kellett ennyit fizetnem. :-)

Egyébként a PCOS nem csak a peteérést akadályozhatja meg, hanem a beágyazódást is, szóval sajnos az sem elég, ha tutira van ovu. :-(

És a mozgás fontos!

2014. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És ha SZTK alapon nem csinálnak nekem semmit meg?:(
2014. márc. 27. 19:45
 10/14 A kérdező kommentje:
Na nem azért mert nincs tb-m hanem mert olyan csöves az SZTK-nk hogy még egy alap vérvételt is csak akkor csinálnak ha halálodon vagy...
2014. márc. 27. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!