Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit jelenthetnek a hormonérték...

Mit jelenthetnek a hormonértékeim? A 12. napon voltam vérvételen.

Figyelt kérdés

Az eredmények:

TSH: 1,717 mIU/l

Tesztoszteron: 2,8 nmol/l

FSH: 22,4 mIU/ml

LH: 49,7 mIU/ml

Ösztradiol: 1806 pmol/l

Prolaktin: 210,0 mIU/l

Progeszteron: 3,31 nmol/l


Hétfőn megyek az orvoshoz a terheléses cukorvizsgálat eredményéért is. De addig is ideges vagyok, hogy ezek az eredmények mit jeleznek. Volt már két vetélésem, és most csak akkor merek belevágni az újabb próbálkozásba,ha rendben lenne minden.

Köszönöm a segítségeteket!



2014. márc. 28. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából az első kérdésem az lenne,h miért nem 3.napit csináltattál?
2014. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Terheléses inzulin is volt? (Ennek kb mindegy, mikor csináltatnod, de tényleg miert nem a 3. napon voltál? Igy nem sok értelme van)
2014. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12. nap? Mit mondotta doki, az mire jó? Mit akar nézni?
2014. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na, éppen ezek a kérdések bennem is felmerültek...


Azért mentem a 12. napon, mert az orvos ezt mondta. Vagyis a 13.-at mondta elvileg, de mivel az szombatra esett volna, azt mondta előtte nap menjek.

Úgy gondolom,az orvos a két vetélésem okát nem a hormonszint eltérésének tulajdonította (egyébként több orvos véleménye az volt, hogy különböző okok miatt történtek vetélések), és ezért csak egy "tájékoztató" jellegű hormonvizsgálatot akart, vagy csak hogy megnyugtasson, hogy ez is megvolt. Nem tudom, de ezért írtam kérdést, hátha vki tud okosat mondani...

2014. márc. 28. 19:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, igen volt terheléses cukorvizsgálat is, a 120 perces.
2014. márc. 28. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem terheleses cukrot, inzulint kérdeztem :) nekem a cukrom tökéletes, az inzulin egy nagy rakás kaki. Ez is okozhat vetelest bőven, ha mar ki szeretne zárni mindent.

Nekem is volt vetelesem, es hat sajnos otthon vagyok a témában. Ebből akármit szeretne látni, nem fog.

3. napi kellene, es egy 21. napi.

2014. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jajj, bocsánat, ezek szerint nem vagyok otthon az inzulin témában... azt is vérből nézik? Szerintem akkor nekem az nem volt :( elég elkeserítő, hogy esetleg majd kérnem kell ezt is. Neked az inzulinszint okozta a vetélést?
2014. márc. 28. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!