Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet baja a babának, ha (lent)?

Lehet baja a babának, ha (lent)?

Figyelt kérdés
Lehet baja az embriónak/nagyon a fejlődés elején tartó babának a méhben, ha miután egy nő tudtán kívűl teherbeesik, továbbra is fogamzásgátlót szed? Tehát adott egy nő, fog.gátlót szed, óvszert nem használ mellé. A tabletta nem használ mert gyógyszert szed mellé/hasmenés v hányás alkalmával távozott a szervezetéből a tabletta. Teherbeesik, pár hétig nem veszi észre de tovább szedi a tablettát. Ettől lehet baja a fejlődő magzatnak? Bocsánat a fogalmazásért, DE FONTOS !!

2014. márc. 31. 21:38
 1/3 anonim válasza:
forduljon orvoshoz
2014. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy lehet e baja, de leirom velem hogy volt. Elso babammal 14 hetes terhes voltam mikor kiderult! Ebben a 14 hetben mindent beszedtem ami a kezem ugyebe akadt! Nurofen, algoflex, demalgon, fogamzasgatlo es meg sorolhatnam. Napi szinten. Allandoan rosszul vtam, luktetett a fejem stb. De nem jottem ra en barom hogy terhes vagyok:((. 4 eves a lanyom es semmi baja!
2014. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor biztos nem árt! :) Gratulálok a kislányodhoz mellesleg így 4 év után! :)):D

És azt valahogy ki lehet mutatni vérképből vagy vlmiféle vizsgálatból, hogy én szedek-e rendszeresen fogamzásgátlót?

2014. ápr. 1. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!