Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progeszteron krém (Women's...

Progeszteron krém (Women's krém) használata után hány napra jön meg a menstruáció?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha abbahagyod a kenését, 1-2 napon belül meg kéne jönnie. 3. napon kezdtem gyanakodni, hogy valami van, aztán egy pozitív teszt után tudtam, hogy mi.:)
2014. ápr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én ma reggel már nem kentem, mert reggel negatívat teszteltem és tegnap kellett volna megjönnie.
2014. ápr. 3. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bocsi, hogy ideirok. PCOS-s vagyok és ezért ritkán menstruálok, szerintetek nekem segítene ez a krém? Hol lehet kapni és hogyan kell hasunálni?
2014. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én hormonegyensúly tanácsadónál voltam, ő adta, naponta 2x kell kenni egy nyomást, mellre, kar belső részére, comb belső részére. Kb 9000Ft.
2014. ápr. 3. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem semmi, hogy kivülről felkened és megjön tőle, még ilyet nem is hallottam.
2014. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem megjön tőle, hanem pl. PCOS-ben szenvedőknél is segít beállítani a hormonokat. Ezt csak a luteális fázisban szabad kenni, a ciklus 12. napjától a 26-ig, kivéve, ha babás vagy, akkor tilos abbahagyni.
2014. ápr. 4. 10:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp kell szakember hozzá, mert van olyan, aki fogamzásgátlóként használja, más babásodni akar, megint más ciklust beállítani, így mindenki másképp használja.


Nem olcsó mulatság, nem mindegy hogy kenjük, ezért kell egy hormonterapeuta. Ami apróságok még vannak: nőgyógyászok nem igazán ismerik el, a krémen az van, hogy testápoló, mert nem engedélyezték másképp. A szájon át beszedhető progeszteron felszívódása állítólag nem a leghatásosabb.


És igen, fel kell kenni lágy részekre, onnan szívódik fel. Érdemes utána nézni az ösztrogén dominancia tüneteinek, és utána eldönteni, hogy érdemes utána járni vagy sem.


Nagyon nem ástam bele magam, nekem az első használati hónapban összejött a baba, addig meg semmi.

2014. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is ösztrogéndominanciára használom. Sajnos úgy néz ki nekem most nem jött össze, mert 2 nap késés után elkezdtem barnázni :( Talán jövő hónap.
2014. ápr. 4. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!