Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ismertek Bp-en olyan nögyógyás...

Ismertek Bp-en olyan nögyógyászt aki csinál closty stimulálást tüszörepesztéssel és képben van a PCOS-sel nagyjából és nem meddöségi intézetben végzi hanen nögyógyászati magán rendelési keretek között? Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Pcos-es vagyok (tartom a 3-as, 4-es kezelést) és sajnos én vagyok az 1% akinek csak nem jön össze spontán a baba. MM-be járok és ott ajánlották hogy kéne tüszörepesztéssel egy ciklus mert hiába jók az értékeim nem reped meg spontán a tüsző. Nagy rá a gyanu hogy ezt és a policitákat egy felszivódási zavar okozza mert jó inzulin mellett sincs repedés. Csak az az egy eltérés van a leletemben hogy a terhelt cukrom túl alacsony. MM-ben mondták hogy ezt okozhatja felszivodsi zavar vagy allergia (ami van is valamire de nem találják mire). Clostyra jól reagálok érik töle petesejt nem leszek cisztás de eddig repesztöt sosem kaptam. Szeretnék adni neki esélyt, ha ugysem akkor jön a meddösági, mert azt mondják hogy ilyen eredmányek mellett már össze kéne jönnie és néha elöfordul hogy nincs spontán tüszörepedés és nem találnak rá okot hogy miért. Köszi a segítséget.

2014. ápr. 4. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a MM-be járok nőgyógyászhoz is.
2014. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!