Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Most mit csináljak? Újból...

Most mit csináljak? Újból irjak sms-t? Nem lesz késő szólni újból neki holnap?

Figyelt kérdés

Tüszőrepit kellene megnézni uh a dokinak. Kerte a doki hogy mindig szoljak neki es a papiron levo utasitas vegezzem el. Vagyis mindig szamoljam ki milyen napra esik a vizsgalat es irjak smst. Hat en irtam de semmi valaszt nem kaptam. Holnap kellene menni.

Az utolso vizsgalat petevezetoatjarhatosag volt es ott minden rendben volt es a vervetel eredmenyei is jok voltak.


2014. ápr. 7. 20:59
 1/6 A kérdező kommentje:

A héten irtam neki smst. De semmi reakcio :(. Egy eve probalkozunk es ezert kezdtem el a vizsgalatokat hogy van e valami problema velem. A parommal biztos hogy nincs volt spermavizsgalaton.

Volt egy pozi tesztem de sajnos 3napra megjott.

A naptar szerint 8án van peteérésem. De igazabol vhogy ugy erzem nem akkor van nekem es nem mindig azon a napon erzem pé (szurkakat) . Segitsetek!!! :(

2014. ápr. 7. 21:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Írtál neki. Menj...
2014. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Idő pont nelkul nem tudok menni. Maganrendelojebe kene menni de ezt se irta meg hogy akkor oda vagy a korhazba. Hiaba megyek ha nem tudd fogadni. smsbe csak annyit irt hogy jo lett a vervetel eredmenye
2014. ápr. 7. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel :)
2014. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De miért nem hívtad fel inkább?
2014. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindegy mar. CSaladi okok miatt nem is tudtam volna elmenni. Majd a kovetkezo honapba megyek de akkor felhivom. Koszonom a valaszokat.
2014. ápr. 14. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!