Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek myomája van és kapott...

Akinek myomája van és kapott Esmya nevű gyógyszert legyen szíves ossza meg a tapasztalatát? . Köszönöm.

Figyelt kérdés
Ma voltam Dr.Kiánál és van egy 7 cm -es myomám ő javasolta ezt a gyógyszert de ahogy nézem még nagyon új és vannak mellékhatások bőven viszont Kia doktort nagyon jó szakember állítólag most tanácstalan vagyok.Állítólag a gyógyszertől visszahúzódik a myóma.
2014. ápr. 28. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Első havi adag most fogy el, egyelőre semmi negatív mellékhatás. Vidámabb vagyok, mint korábban, mikor még nem szedtem.
2014. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szedtem 3 hónapig, tehát egy kúrát csináltam végig. Nem menstruáltam, ez jó volt. Semmi egyéb mellékhatás nem volt.


De az égvilágon semmit sem segített, nem ment össze, sőt (tegnap nézte az orvosom) még pár milliméterrel nagyobb is lett.

2014. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ment összébb. Most intézzük a műtétet.
2014. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 4 cm van:( Nekem is kúrát kell csinálnom.

Bár még csak a 6. szemnél tartok, remélem használni fog.

2016. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!