Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lakorószkopia műtét! Minden...

Lakorószkopia műtét! Minden esetben altatásban végzik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítségeteket kérném!Pár hónappal ezelőtt voltam egy HSG vizsgálaton mi szerintem a jobb petevezetőm el van záródva a bal 2 szöri átnyomással átjárható.De látott valami a doki a jobb oldalon (polip) ujjbegyi nagyságú.Ezért küldött el egy másik dokihoz aki ezt lakoposzkópiával megnézné!Ez kb februárba derült ki.Kicsit besokaltam és pihentettem a dolgot,hogy felkészüljek rá.A kérdésem az lenne aki áteset ezen,hogy minden esetbe altatásba végzik?Epidurális érzéstelenítésbe nem végzik el?


Ellnézést,hogy ilyen hosszan írtam.



#Lakorószkopia
2014. ápr. 30. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem méhen kivüli terhesség miatt volt ilyen műtétem. Mivel nagyon féltem az altatástól megkérdeztem, hogy muszály-e altatni. A doki mondta, hogy igen ezt csak így lehet végezni. Pontosan azt nem tudom,hogy más jellegű problémánál is, vagy csak a terhesség miatt volt szükség az altatásra, de utólag belegondolva nem bántam meg, hogy altattak.
2014. ápr. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen, csak altatásban csinálják. Nem olyan vészes, mint gondolnád, bár én amúgy nagyon féltem tőle (azelőtt még soha nem altattak).

Nekem mindkét petevezetékem el volt záródva, a laparoszkópiával sikerült megnyitni mind a kettőt.

reggel műtöttek, délután már sétáltam a folyosón.

2014. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, minden esetben altatásban végzik, mert ilyenkor felfújják a hasüreget Széndioxid gàzzal, ezáltal a tüdőnek is "kissebb" helye lesz, így szükség van lélegeztetésre, ami ugyebár altatás nélkül nem megy...
2014. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Bár nagyon félek,de gondolom ti is így voltatok ezzel.De a cél érdekébe,hogy anya lehessek ki kell és fogom bírni.
2014. máj. 1. 13:53
 5/10 A kérdező kommentje:

# 2/4 gondolom te azért műtetted meg magad,hogy babád legyen?

Ha igen neked mennyi idő után sikerült?

2014. máj. 1. 13:57
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem tavaly januárban csináltak ilyen műtétet. nem kell tőle félni, nekem ez már a második ilyen műtétem volt. Sajna a doki azt mondta, hogy utána max 6 hónap esély van, utána újból elzáródik, így nekünk nem sikerült, jelenleg meg nem akarok mégegynek neki menni.
2014. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

igen, azért műtöttek, mert babát szerettünk volna, de sajnos utána mégis lombik lett a vége.

viszont utána másfél évvel kért a dokim méhtükrözést, ott megnézték a petevezetékeimet is, átjárható volt mindkettő simán.

2014. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Fejlemény:Voltunk dokinál és ő nem javasolta a műtétet.Hanem egyből a lombikot mondta.Megvizsgált nem látott olyan bajt.Igaz az egyik el van záródva,de azt mondta attól függetlenül a másik működik és még van esély,hogy természetesen összejön.Írt fel clostit.


Jár az agyam mi legyen.

2014. máj. 21. 09:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is egy petevezetékkel jött össze a babó. Nálam laparoszkópiával eltávolították a bal oldalit méhen kívüli miatt. Majd az orvos közölte, hogy természetes úton így már tuti nem lesz baba, 6 hónap mulva még egy inszem. Erre láss csodát műtét után 3 hónapra pozit teszteltem. Természetes úton össze jött. Ma már 2.5 éves rosszcsont. :) Lombik előtt nem javasolta az inszeminációt? Nálunk azt mondták, hogy 3 sikertelen inszem után gondolkodjunk el a lombikon. Hát az első inszem sikerült csak nem jó helyen tapadt meg, aztán meg.... :)
2014. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mivel az egyik el van záródva gondolom így egyszeűbb.

Ezt nagyon jó olvasni,pozitív dolgokat.Én se adom fel és nagyon bízom benne,hogy spontán össze jön.

2014. máj. 21. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!