Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit takar a laparoszkópiai...

Mit takar a laparoszkópiai műtét? Ez is egyfajta átjárhatósági vizsgálat, mint a folyadékos történet? Az előbbinél ha letapadás van fel is oldják azokat?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat is, hogy ilyenkor az egész "belsőt" tisztítják, "fertőtlenítik" és valaki ezután esett teherbe. Mi ez tulajdonképpen és mit vizsgálnak kezelnek pontosan?
2014. ápr. 8. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A laparoszkópia egy műtéti módszer. Az a kérdés mit akar a doki. lehet csak átnézi a belső szerveket, lehet valami oprálni kell.
2014. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt laparoszkópiás műtétem régebben. Annyit jelent, hogy 3 apró vágást végeznek. Egy a köldöködnél, 1-1 pedig azon a részen, ahol a műteni való van. Leengednek az egyik lyukon egy kamerát, egy másikon az eszközt, a harmadikon meg gondolom szívás, vagy ilyesmi van. Nekem cisztát távolítottak el ezzel a módszerrel. Így nem kellett vágni a hasam, sokkal gyorsabban gyógyul.

Ez egy olyan módszer, mint pl. hogy lézerrel műtik a szemed. Az, hogy mit műtenek rajta, az nem derül ki magából az eljárásból.

Remélem érthetően fogalmaztam.

2014. ápr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, nagyon jól leírtad.
2014. ápr. 11. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!