Spermavizsgálat! Hogyan célszerű? Hogyan segítsek? Tanácsok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Húzós reggel lesz!A gyerekek itthon lesznek,engem akkor nap visz a kórházba befeküdni!Reggel 7:30re be kell érni a felvételire és a spermavizsgálatra is!
2014. máj. 20. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
nem igazán értem mire gondolsz? arra hogy hogy oldjátok meg a mintavételt a gyerekek mellett?
2014. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem,nem a gyerekek a fő probléma,hanem a feszültség,a kórházba menet,a műtéti félelem!

Vettem a gyógyszertárban kis gyógyszeres üveget,mert ugye melegen tartani amíg beérünk!

Tapasztalatokat várnék,Ti hogyan oldottátok meg?

2014. máj. 20. 09:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem célszerűbb lenne előbb ébredni, nyugiban beszèlgetni, ráhangolódni a dologra. Kórházba menni kell, műtétnek meg kell lenni, nem elhalasztható és váratlan dolgok. Ráértek akkor aggódni, hamár ott vagytok. Ha pedig sperma kell, akkor sperma kell, de azt idegesen nem egyszerű. Just relax! :)
2014. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!