Lombik-FET tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Első lesz, Kaálisok vagyunk. Ma 7mm a nyh-m, és van egy 16mm-es domináns tüszőm.

Holnap kezdem az LH teszteket, csütörtökön megyek progi vv-re és uh-ra.

Gondolom a jövőhét elején lesz a beülti (3 napos).

Aznap van amikor kiolvasztják, vagy másnap? Kell még fejlődnie, hogy beültethető legyen? Vagy ez hogy van?

Fizetős lesz: ha nem lesz beültethető, akkor is ki kell fizetni az uh-t és vv-t? Nem kérték el az árát, majd a beültikor.



2014. máj. 12. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Pécsre járok, és csütörtökön kaptam vissza 2 kis fagyibabát.

Itt úgy volt, hogy reggel mentünk, amikor odaértünk, akkor olvasztották ki őket, és fél óra múlva már kaptam is vissza őket. Tehát azt ellenőrzik, hogy szépen felébredtek-e, és már mennek is a pocakba :)

A fizetős részéről semmit sem tudok, itt ingyenes...

2014. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Szia

Nekem 1 hónapja volt FET de én fizetősön voltam. Erre nem akartuk elhasznál az 5 alkalomból egyet. Ez úgy volt hogy 10 után telefonáltam ás akkor mondták hogy indulhatunk mi elég messziről járunk. Felértünk mondtam miért jöttünk odaták a papírt kifizettem a 60 ezert vártunk 10 percet és mentünk fel.

2014. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó vagyok Budapest volt
2014. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Kedves első, szurkolok!

Remélem maradsz, és szurkolunk egymásnak! Írj le mindent, hogy miben más esetleg most mint egy stimusnál! Mit érzel?


Kedves második, ha jól sejtem, neked nem sikerült -gondolom írtad volna. Sajnálom.

Az UH és vv árát neked mikor kellett kifizetni? A 60.000Ft-tal együtt? Nekem magyaráztak valamit, hogy 10.000ft az uh és 3.000ft a vv, de majd később fizetem.

Ha nem sikerül felolvasztani azt akkor is ki kell fizetni gondolom.

Tényleg, nem volt gond a felolvasztásnál?

Mennyit pihentél, mennyire és mikortól voltál aktív?

Az előzőt úg csináltam, hogy 3 napig pihentem, de utána is nagyon vigyáztam magamra.

Most úgy tervezem, az első nap fekszem, utána 2 napig vigyázok magamra, és a többi napon csak annyi hogy itthon leszek nem dolgozom; de csinálom itthon a dolgom. Hátha ez jön be.

2014. máj. 13. 19:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

1. vagyok.

Úgy néz ki sajnos nem sikerült, tegnap a teszt negatív lett...

Hát sok mindenben más, mint a stimus lombiknál volt, bár az 2,5 éve történt. Akkor még tudtam pihenni, 2-3 napig sokat feküdtem, csak átmozgatni magam keltem fel, aztán fokozatosan visszatértem a mindennapokhoz.

Most a beülti napján feküdtem, majd jött a hétvége, pihenni semmit sem tudtam (na de ki az, aki egy közel 2 éves mellett feküdni tud egész nap), emelgettem őt, stb. Meg is beszéltük apával, hogy csoda lenne, ha ezek után sikerülne...


Mi volt ma az UH-n? Mikor mehetsz a babócákért? Drukkolok nagyon!

2014. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon sajnálom!!!!!!!!!!


Én már megkaptam, kevesebb mint két hét van a vérvételig.

Most én sem pihenek annyit mint a múltkor; gyakorlatilag teljesen máshogy csinálom.

Talán ez jön be, ki tudja.

Én a második héten most pl. visszamegyek dolgozni is.

Csak nem emelek, és nem csinálok semmit, ami megerőltető.

Szépséges volt a visszakapott babánk; én őt látom igazi babakezdeménynek; hátha.

Aznap kaptam vissza, amikor kivették a fagyóból egyébként.

Jobban tetszik ez így, mint a stimunál, sokkal humánusabb a szervezetemnek. Élvezem (bár az előzőt is élveztem). Remélem sikerül végre.......

2014. máj. 22. 10:40
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön, és édi-bédi kis baba szülessen 8,5 hónap múlva :)

Sajnos nekem tényleg nem sikerült, de nem baj, majd július-augusztusban!

2014. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és remélem legközelebb sikerrel jártok!

Én ma teszteltem egy halvány pozitívat, de egyenlőre nem tudni hogy az Ovitrelle-től, vagy a babtól van-e.

A vérvételig minden nap tesztelek, és majd meglátom hogy erősödik-e.

Már csak 3 nap, és vv.

Bár ilyenkor nem szabad tesztelni, mert az Ovitrelltől lehet ál-pozitív, de talán........

% napja adtam be 3/4 ampullát. Talán már nem kéne mutatnia a tesztnek, nem?????????????

2014. máj. 30. 10:37
 9/13 anonim ***** válasza:

Kívánom, hogy a babától legyen az a 2. csík :)

Én már nem mondok semmit, hogy mi lehet, mert nekem a 1/2 amp. Ovitrelle-től a 3. napon nagyon erős lett a teszt, és még az 5. napon is látszott. De mindenkinek máshogy reagál a szervezete.

Majd feltétlen írj, hogy mi a helyzet, izgulok értetek!!!

2014. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

TERHES VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

Az előbb a % helyett 8. -at akartam írni! Végig teszteltem, és ugyanolyan erősségű volt a teszt :-) El sem hiszem!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))))))))))))))))

2014. jún. 3. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!