Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első babankal 3 honap utan...

Első babankal 3 honap utan estem teherbe,1x-i closty sedes utan, most sikerulhet a masodik nelkule?

Figyelt kérdés

Kisfiammal 3-4 honap probalkozas utan estem teherbe, ugy h a doki clostyt irt fel mert nemvolt rendszeres a menstruaciom, volt h 2-3 honapig sem volt es hat nehez volt koszamitani igy a peteerest, ezert a domtorno javaslatara kiprobaltuk a clostylbegitet, 5 napig szedtem , es uh-an kovettuk a peteerest... Majd kaptam tuszorepeszto injekdiot ( pregnyl 5000)... Es terhes is lettem rogton... Most a masodik babat tervezgetjuk, szüles utan mondhatni h helyreallt a menstruaciom, nemondom h napra pontos, de 24 , 30 naponta megjon... Es kozben majd em mindig tudom h van peteeresem, mert akkor ilyen tinedzerkori pattanasok jonnek az arcomon... Nos, a kerdesrm az lenne, h szerintetek teherbe e fogok tudni majd esni closty illetve tuszorepeszto nelkul?... Volt mar valaki hasonlo

Helyzetben?... Koszonom a valaszokat elore is!!!



2014. máj. 23. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy megnőnek-e megfelelő méretűre a tüszők, és megrepednek-e? Kellene hormonvizsgálat, az sok mindenre választ ad, és esetleg UH középidőben. Ezek nélkül nehéz tudni, hogy mi van. Esetleg ovu teszt, hőmérőzés, ezekből is lehet következtetni mi a helyzet.
2014. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!