Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Műtöttek mostanában valakit a...

Műtöttek mostanában valakit a Szolnoki Hetényi Géza kórház nőgyógyászati osztályán? Milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Februárban volt hsg-m, a katétert a műtőben tették fel! Mit mondhatnék?? Gány az egész! A gyomrom felfordul az egész osztálytól! Szakadt, lyukas, foltos huzatok! Volt akinek a párnájára mar az sem jutott!:( mivel műtenek?
2014. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Petevezeték ciszta Laparoszkópi+átjárhatósági!Dr Jakab Tamás az orvosom!
2014. máj. 26. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Jah, és a műtőben a vizsgáló ágy végében van egy tál ami úgynézett ki, hogy takarításhoz sem használnám!
2014. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jakab érti a dolgát az biztos! De az osztály..., és a dolgozók..

Minden jót!

2014. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pfű, inkább nem mennék oda. Koszos, csótányos... :/
2014. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 1 hónapja feküdtem bent. Az ágy olyan magas, hogy még rajtam is kifogott, pedig nem vagyok egy mélynövésű, enyhén szólva. Értéket ne vigyél, mert hamar el fog tűnni. A szekrényeket nem lehet zárni. A takarítónő egész nap unalmas fejjel a folyosón a díszlécet vixolja, kórtermeket nem takarítja.

Wc-re vigyél valami fertőtlenítőt, mert borzalmas. És a közös zuhanyzó....

Én mondjuk a 2 ágyasban voltam, de lementem előtte, és durva ammóniaszag jön ki.

2014. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tul vagy mar rajta kedved kerdezo?
2014. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves*
2014. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,túl vagyok rajta!Mindössze három napot voltam bent!
2014. jún. 20. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!