Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ilyet mér korábban nem éreztem...

Ilyet mér korábban nem éreztem. Jelenthet valamit? Május 31. -én voltam beteg.28 naposak a ciklusaim.

Figyelt kérdés
Május 31. -én voltam beteg.28 naposak a ciklusaim. Ekkor volt Ovuláció:2014. 06.14. De sajnos pont ezen a napon nem tudunk együtt lenni. Csak 15-én. De nagyon szurkál a hasam. De ezt éreztem 13.14-én is.

2014. jún. 16. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
"Beteg" Miért lenne a menstruáció betegség?!Tegnap voltatok együtt,ha terhes is lennél,egy nap után nem érzel ilyesmit!Csak bebeszéled magadnak.
2014. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem képezel be -.. Ez érzem és valamikor kellemetlen is- Ha nem tudsz normálisan válaszol akkor ne tedd. Lehet, h nem pont a terhességre utal és lehetséges, h "nem " az. De úgy gondolom , h más véleményét kikérhetem.
2014. jún. 16. 09:05
 3/6 Youknowwho ***** válasza:
Kérted más véleményét és meg is kaptad csak leszólod mert nem azt mondja hogy terhes vagy... De tényleg 2-3 nap után mit akarsz érezni? Várj még aztán a teszt majd megmondja ...
2014. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire buta vagy,hogy az alapvető dolgokkal sem vagy tisztában,minek élsz még nemi életet?
2014. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érezhette még. Mert be sem àgyazódott. Szinte alig történt még vmi. Talajt 2-3. Hét múlva. Én semmi sem éreztem a 6. Hétig . Akkor lett hànyingerem. Semmi hasszúrka és társai. Se beàgyazosasi vérzés .
2014. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A peteèrèsnek a nők bizonyos részènèl vannak tüneteti mint petefèszek szúràs vagy bal vagy jobb oldalon..ha szúrkàlàst èrzel azon a rèszen az nyílvànvalóan nem terhessègre es nem beàgyazódàsra utal ket nappal az aktus utàn mivel a beàgyazódàs 8-10 nap es a legtöbb nő abból semmit nem èrez!!!!tehàt nem vagy terhes..viszont lehet,h pont jókor csinàltàtok..
2014. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!