Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Így lehet még babám? Vagyis...

Így lehet még babám? Vagyis ti vállalnátok?

Figyelt kérdés
Van már egy kisfiam! A születésénél repedt a méhszájam mert nem tágultam ki rendesen! AkkoR nem gondoltam, hogy gondot fog okozni! De most voltam dokinál és mondta hogy nem zár rendesen a méhszájam! Azt mondta hogy lehet babám de nagy a fertőzés veszély! Nagyon szomorú vagyok! Szerintetek?
2014. jún. 16. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem nagyon kevés dolog tartana vissza attól, hogy ne vállaljak több babát, még min. 2-t szeretnék a pici mellé. Nehézségek mindig voltak és lesznek az ember életében, de ezeket általában meg lehet oldani. Nem volt nekem sem gondtalan terhességem, és nem is lesz a jövőben sem. De én a küzdő típusba tartozom, és a jót keresem. Én vállalnám és megtenném, amit tudok, hogy ne legyen gond. Konzultálj több orvossal, hogy mit tudsz tenni a babáért a jövőben! Sok sikert! :)
2014. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugyan így gondolom én is! De attól félek hogy ha teherbe esek kis idő után elmegy a baba! Azt még nehezebb lenne feldolgoznom mint azt hogy ne vállaljak mégegyet! :(
2014. jún. 16. 12:46
 3/5 ivilicious ***** válasza:
Szerintem vállalható,de nagyon vigyázz.
2014. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akárhogy is döntesz, mindig ott lesz a "mi lett volna, ha...", hát akkor már miért ne próbálnád meg? Igen, elmehet, de ez akkor is igaz, ha amúgy nincs bajod. Ez mindig benne van a pakliban. De az is, hogy semmi gond nem lesz és lesz még egy babád. Nekem ebben több a jó, mint a rossz, én vállalnám.
2014. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még gondolkozunk rajta a párommal!! :)
2014. jún. 16. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!