Lombik program esetén mi számít 1 alkalomnak?

Figyelt kérdés
Elbizonytalanodtam, nem értem, segítsetek! Már volt egy stimulált lombikom beültetéssel januárban, sajnos sikertelen volt. Akkor nem volt lefagyasztandó embriónk. Most szintén volt egy stimuláció, megvolt a petesejt leszívás is, viszont most nem ültetik egyből vissza, hanem lefagyasztják őket. Az orvosom azt mondta, 2 hónap múlva kell jelentkeznem, és spontán ciklusban mehet a fagyasztott beültetés. Viszont a recepciós hölgynek mikor mondtam, Ő azt mondta, hogy el kell telnie 3 hónapnak közte, mert különben nem lehet TB-s! De most nem lesz beültetés, rosszul tudom, hogy a beültetések között kell eltelnie a 3 hónapnak?! Teljesen úgy hangzott, mintha ez a stimuláció is egy alkalmat jelentett volna nekem a TB által támogatottból! Tud valaki erről érdemben mondani nekem valamit?! Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 17. 18:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Kaáli Intézetről van szó.
2014. jún. 17. 18:39
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs beültetés az nem számít Tb-snek.

Hívd fel az orvosod és mondd el neki, valószínűleg a recepciós félreértett valamit szerintem.

2014. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom,hogy az számít,ha beültetés van.Mi is Kaáliban voltunk,ott így mondták.
2014. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem olyan volt, hogy tb támogatott lombik, leszívás után hiperstimu miatt nem volt beültetés. Az utána következő fagyasztott beülti még ahhoz tartozott, így azt nem kellett fizetni.

2014. jún. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves Utolsó! A leszívás és a visszaültetés között Nálatok el kellett telnie a 3 hónapnak?! Mert igaz, nem ezen okból, de nálunk is ez a helyzet, és erre mondta a Hölgy, hogy kell a 3 hónap akkor is, ami egyáltalán nem logikus...! A Kaáliban voltatok Ti is? Kicsit megnyugodtam, hogy nem tudtam rosszul akkor... ;) Mégegyszer köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 20. 17:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, akkor miért most volt a stimu és a leszívás? Ha csak lefagyasztják őket?
2014. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert kell köztük egy műtét, enyhe endometriózis miatt. Így jobb volt stimulálni, de visszaültetni majd csak 2 hónap múlva, a műtét után szeretné, sikeres beágyazódás reményében. Illetve a másik oka, hogy egy másik intézményben fél évvel ezelőtt olyan súlyos fertőzést kaptam ET után, hogy 2 hétig kórházban feküdtem. Ennek tudatában is stimuláció utáni pihenést gondolt az orvos a petefészkeimnek. Egyébként az endo is ekkor alakult ki... :(
2014. jún. 21. 23:11
 8/8 Manka68 ***** válasza:
Nekem nem kellett 3 hónapot várni, amint rendbe jöttek a petefészkeim (hiperstimu miatt kellett félbeszakítani a lombikot leszívás és beülti között) már mehettünk is a fagyibabákért.
2014. jún. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!