Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Nektek csináltak...

Lombikosok! Nektek csináltak méhtükrözést az első konzultáció előtt?

Figyelt kérdés
Mármint a nőgyógyászotok megcsinálta? Vagy ott az intézetben csinálták? Mivel járok jobban? Ha megcsináltatom vagy ha várok ott mit mondanak majd? Egyébként minden más információt szívesen fogadok, anyagilag, emberileg, lelkileg mire számíthatunk? És Debrecen vagy Miskolc legyen a választásunk (Kaáli Int.) Köszönöm előre is!

2014. jún. 19. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Elvileg minden meddőségi kivizsgálásban protokoll a méhtükrözés. HSG és HyCoSy nézi a méh állapotát és a petevezetők átjárhatóságát is, előbbi TB-re mehet de állítólag eléggé fáj, utóbbi fájdalmatlan de nem olcsó.

Mivel mi alapból lombikkal indítottunk, tehát az inszem is kizárt volt, az orvosom azt mondta hogy így nem érdekli az átjárhatóság, ezért az ún. office hysteroscopia-t ajánlotta, ami nem drága és fájdalmatlan is, viszont csak a méhet vizsgálja, átjárhatóságot nem. Budapesten a Rózsakert Medical-ban csinálták nekem.

2014. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 LadyLoss ***** válasza:

Nekem csináltak átjárhatóságit is, meg méhtükrözést is. Előbbit azért nem is értettem, mert az inszem szóba se jöhetett, ezért kvázi tök mnidegy átjárható e a vezeték vagy sem, utóbbi pedig először a "fájdalmatlan" de nagyon drága verzió volt, majd most, a tesóra készülve még egyszer el kellett végeztetni a méhtükrözést, mert protokoll, muszáj, de most már az altatásos, TB verziót választottam. Hamar megvolt nulla fájdalommal, és ingyen.

Mindez a pesti Kaáliban volt.

2014. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt HSG,én a saját orvosommal csináltattam meg,kaptam valamilyen kábító cuccot és így nem fájt. Megcsinálták volna a Kaáliban is,de drágán és az ottani orvos pont szabira ment,így kb két hónap múlva lett volna rá lehetőség.
2014. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A pesti Kaáliban hogy-hogy ingyen csinálták a tükrözést?
2014. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LadyLoss ***** válasza:
Ha ezt az én válaszom alapján gondolod, akkor elnézést, félreérthetően fogalmaztam. Úgy értettem, hogy én a pesti Kaáliba járok, ott rendelték el a vizsgálatot, és nem úgy hogy a Kaáli ingyenes lenne. :)
2014. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, értem :)
2014. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ėn Miskolcra jàrok Dr.Leskò Ròberthez. Alap vizsgàlatokat megcsinálnak jtt, de a petesejtleszivás és a beültetès Debrecenben zajlik. Nekem nem kellett méhtükrözés! 3 ève volt már laparom ès az első konzultàcio alkalmàval közöltek hogy csak lombik...
2014. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, hát a lombiknál, miért kell az átjárhatósági, én megkérdeztem, és azt mondták, azért kell a lombikhoz is az átjárhatósági, mert megnézik, hogy nem folyik-e vissza "folyadék" a petevezetőkből, ami megakadályozhatja a beágyazódást. Ha meg már altatásban megy a méhtükrözés, akkor egyszerre meg is csinálják, és akkor legalább fájdalommentes a petevezetők átjárhatósági vizsgálata.
2014. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!