Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a teendő? Kihez forduljak?...

Mi a teendő? Kihez forduljak? A többi lenn

Figyelt kérdés
Tavaj 6 hetesen elkezdtem vetèlni akkor nem kellett műszeresen befejezni.Idèn már egy hete pecsèteltem csütörtökre erősödött majd felhìvtam a dokim mire ő közölte hogy menjek be a kórházba akkor hogy megnyugodjak...hát cserèbe azonnal benntartottak ès megműtöttek.(most 8 hetes volt) Az első vetèlès után azt mondta semmi baj a nők 99%a elöször elvetèl.Az első vetèlèsem után 1 èvbe telt mire teherbeestem. Szeretnèm kèrdezni hogy kihez kell fordulni ilyen pròblèmával?Nem gondolom hogy ez normális.Akinek volt ilyen próblèmája legyenszìves ossza meg velem ha van párperce.

#missed ab #vetélés #műszeres befejezès
2014. jún. 23. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom,hogy mindenképpen kellene egy körültekintő vizsgálat neked ill. a párodnak is. Nekem van olyan rokonom, aki az elsőt 24.hetesen a másodikat 8 hetesen veszítette el. A lánynál minden rendben volt a fiúnál viszont annál kevésbé. Kiderült valamilyen spec. vérvizsgálatból és egyéb vizsgálatokból, hogy nagyon rosszak az ondósejtjei, amire gyógyszert kell szednie. Nem sokára mennek az első lombikra.
2014. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!