Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek mi lehet (alhasi...

Szerintetek mi lehet (alhasi fájdalom)?

Figyelt kérdés

A story a következő:

Már január óta nem védekezünk a párommal(szeretnénk babát), de eddig, pont inkább próbáltam elkerülni a félidős együttléteket,hagy ürüljön ki a gyógyszer. Ebben a hónapban 3.-6.-áig volt meg,16.-án pedig nyaralni mentünk.A kalkulátor általában (teljesen pontos 32napos ciklussal) aCiklus 19.-20.napjára írkálta az ovujaimat az elmúlt hónapokba.Most június 15.-16.-17.-19-.21.-én együtt voltunk,volthogy többször is! 16.-17.-én extrémen kívántam a sexet.Mikor hazaértünk 20.kezdtem el ovutesztelni,mert ugye a kalkuláció szerint 20.-23.között kellett vna ovulálnom,de a tesztek a mai napig totál negatívak,viszont tegnap óta enyhe alhasi fájdalmam van,a derekam is fáj picit.Menszesz előtt szoktam így érezni.Nem igazán értem hogy most mi van.2dologra gondolok:

-Talán felfáztam a hideg tengervízbe?

-Elöbb volt az ovum(ezért tök negatív a teszt) és esetleg most meg akar jönni?Vagy beágyazódás?

A sós tengervíz amúgy befolyásolhatta a termékenységet?



2014. jún. 24. 18:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Jahh!Egyèbként az nem rémlik, hogy felfázásnál ilyen tünetem lett vna,és semmi más arra utaló tünetem nincs,mint pl(sok pisi,csípés,vagy sötét vizelet)
2014. jún. 24. 18:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet a hidegtől enyhe petefészek-, vagy medencegyulladásod is. Az is alhasi fájdalommal jár. Ha nem múlik el egy-két napon belül, én orvoshoz fordulnék a helyedben.
2014. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!