Ha hormonsort szeretnék csináltatni, hogy induljak neki?

Figyelt kérdés

Szeretnék hormonvizsgálatot mert vannak tüneteim,hogy valami nincs rendben.Váladékozik a mellem,mikor megjön a menstruációm először barna majd mikor múlóban van akkor is.Hullik a hajam,zsíros aknés a bőröm,fájdalmas szex...

Babát szeretnénk és volt vetélésem is 5hetesen.

Az orvosom nem mondott erről semmit szerinte lehet próbálkozni de én nem merek.Hova forduljak?Háziorvos?Esetleg magán úton keressek fel egy endokrinológust?

Aki volt hasonló cipőben leírná merre induljak?


2014. jún. 27. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
4 orvosnál jártam, magán úton segítettek egyedül korrektül. www.mensmentis.hu
2014. jún. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
plusz egy szavazat a hozzáértő magánorvosra. Én is az MM-et ajánlom
2014. jún. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.Akkor keresek egy endokrinológust a környékünkön.Vidéken lakom nem fővárosi vagyok,szóval amit írtál nekem nagyon messze van de köszi.

És ezeket a tüneteket mondjam el neki ugye?

2014. jún. 27. 09:25
 4/14 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem,hogy működik ez a hormonsor vizsgálat?Mikor van vérvétel,milyen időközönként?
2014. jún. 27. 09:30
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem úgy volt, hogy a magánorvosom (nőgyógyász) írta meg a beutalókat.

Háziorvos biztos, hogy nem tud beutalni, ez nem az ő hatásköre.

3. és 21. ciklusnapon vesznek vért.

Nekem nem voltam ilyen tüneteim, de a te esetedben, lehet, hogy jobb ötlet egy endokrinológushoz menni.

2014. jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező!

én megmondom őszintén nem kísérleteznék közeli endo dokival!én is megpróbáltam amit te is akarsz de nem igazán jártam sikerrel!mondjuk nincs igazolva a pco,ir!ezt szeretném most kideríteni ezért megyek a MM-be!

kelleni fog 3 napi és egy 21 napi vérvétel és nem ártana cukor,inzulin terhelés sem!ezek tuti kellenek!

egy sorstársad!

2014. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok menjek az MM-be.Hát nekem az nagyon messze van.Gondolom éhgyomorral kell menni ezekre a vérvételekre és hát majd 150km-re vagyok onnan.
2014. jún. 27. 09:54
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem még messzebb van!de én már benne vagyok a vizsgálatokba így én kaptam beutalót nőgyógyásztól!ha megtudod csináltatni a vérvételt a nőgyógyásznál tb-re nem kell fizetni érte!mondjuk a cukor inzulin terhelést csak indokolt esetbe csináltatják meg!legalább is nekem ez a tapasztalatom!a MM-be elvileg elfogadják a hozott eredményt!legalább is én úgy tudom!kérsz időpontot konzira és a doki kiértékeli!sorstárs!
2014. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a véreket ott levetetni, elég ha megcsináltatod és már a kész leletekkel mész.

Szerintem a legjobb, ha felhívod őket, elmondod mi bajod és kérsz egy időpontot, egyúttal megkérdezed, hogy milyen leleteket vigyél.

2014. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz kedves kérdező? Olyan messze tényleg ne menj. Keress egy jó endokrinológust. Nekem is a ciklus 3. napján vettek vért, de nálam nem a 21. napon, mert hosszabbak a ciklusaim (35 nap), ezért nekem a 20. napon van ovum, így a 28. napon csináltak vérvételt. Megnézték a TSH-m, terhelt cukor, inzulin. Nálad tuti prolaktin gond is van, erre utal a váladékozó mell. Nálam végül kiderült a Pco, IR, megfelelő kezelés mellett sikerült teherbe esni 6 év után, 2 vetélés van a hátam mögött, és most újra babát várok.
2014. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!