Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segitenétek elemezni a hormons...

Segitenétek elemezni a hormonsort?

Figyelt kérdés

Ösztradiol: 79,1 pg/ml

FSH: 6,3 mlU/mL

LH: 4,8 mlU/mL

Progesteron: 3,4 mmol/L

Prolaktin: 2O,9 ng/mL

Testosteron: < O,69 mmol/L

TSH: O,55

Anti TPO at: 75 U/mL


3.napi,a 21.re még eztán megyek,de hőmérőzök és van peteérésem.

Mi a véleményetek?


2014. febr. 2. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jónak tűnik.
2014. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Referencia is jó lenne,mert pl.nálunk a prolaktint másképp méri a gép.
2014. febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Anti TPO veletlen nem magasabb, mint a hatarertek? Mintha ez az en laborom altal irt hatarertekek felett lenne. Ha igen, akkor autoimmun pajzsmirigy betegseg is lehet. Gondolom, endokrinologusnal voltal es o kerte a vizsgalatot, majd o fogja tudni, mit kell ezzel tenni.
2014. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen és tegnap voltam nála újra. Magas az Anti TPO,34ig jó,viszont pár hónappal ezelőtt még nekem is csak 9 volt. Most kaptam rá szelént,azt mondta egyenlőre nincs más teendő vele.

Cukorterhelés is azóta már van:

cukor O' 4,7

12O' 5,2

inzulin o' 8,1

12O' 2O,9

Erre kaptam egy kis metformint.

Ma voltam nőgyógyásznál,13,1mm-es tüszőt látott,most kell mennem 2-3 naponta és majd nézi uh-gal.

Se az endodoki,se a nőgyógyász szerint nincs semmi ok arra,h ne sikerüljön a baba. Viszont PCOS-ám van,pár hónappal ezelőtt még az LH-FSH arány borzalmas volt (9,2-1,8...LH javára),ez most szépen kialakult,de csinálom is a diétat azóta,iznulint most néztek először,valszeg jóval nagyobb volt,talán azért nem sikerült eddig,hátha majd most,annyira szeretnénk már. Kapni fogok majd a ciklus második felében Utrogestant is.

2014. febr. 5. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!