Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Részt vett már valaki Török...

Részt vett már valaki Török Eszter vagy Dusa Fanny diétás oktatásán?

Figyelt kérdés
Az endokrinológus doktornőm 200 g-os szénhidrát diétát javasolt (IR miatt). A Mens Mentisben részt szeretnék venni egy diétás oktatáson. Kihez érdemes bejelentkezni, Török Eszterhez vagy Dusa Fanny-hoz? Járt már valaki náluk? Mik a tapasztalatok?
2014. júl. 9. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Eszternél voltam, kedves, aranyos, alapos. De szerintem ott mindenki jó szakember, bármelyikhez nyugodtan mehetsz:)
2014. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én Fannynál voltam, ő is nagyon kedves, aranyos, és alapos. Mindent végigvettünk jó alaposan az étkezés tekintetében :) Igaz, a második alkalommal már összeírtam, hogy mire szeretnék rákérdezni, de nem igazán maradtak bennem fehér foltok a diétát illetően.


Nekem nagyon szimpatikus.

2014. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is Eszternél voltam. Igazából szerintem mindegy kihez mész, illetve inkább azt mondanám, hogy ahhoz menj, akihez először időpontot kapsz, mert eléggé be vannak táblázva ők is, ne kelljen hosszú heteket várnod, minél előbb el tudd kezdeni helyesen a diétát.

A 200g CH nem sok? Általában 160-at javasolnak.

2014. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as, nem sok a 200 gramm, a 160-at annak javasolják, akinek fogynia kell. Én 180-ra vagyok beállítva, mert híznom kell és azt megtartani, kismamáknak meg szoptatós anyukáknak meg még többet is szoktak mondani. (1-es voltam:) )
2014. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindkettőjükhöz csak egy hónap múlva lesz időpont. Vékony testalkatú vagyok, most 52 kg és szerencsére nem szükséges egy kilót sem fogynom. Ezért elég a 200g-os diéta. Pár hónapja már próbálok egészségesen enni és mozogni, le is ment 4 kiló és többet nagyon nem szeretnék fogyni. Most pont jó :) Most derült ki az IR és olyan diétát szeretnék, amivel tudom tartani a súlyom.
2014. júl. 9. 22:27
 6/8 anonim ***** válasza:

160 g-os diétám van, terhesség alatt tartani kellett, de most, hogy szoptatok, 200 g-ra emelték.

160 g-ot általában az "kap", akinek fogynia kell.

2014. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én Dusa Fannynál voltam. Biztos, hogy ismeri a területet és ért hozzá, de nekem a tálalás nagyon nem tetszett. Nem jön be a stílusa. Arrogáns, flegma volt még az egyéni kontrollon is. De ez az én véleményem, az én gyomrom nem veszi be, másnak ettől lehet szimpatikus.

Viszont 8000 Ft-ért én többet vártam, valami személyre szabott beszélgetést, vegyük át a napirendemet, hol tudok vásárolni, sportolni, ilyesmi. Nem azt, hogy lediktálja a 160ch diéta alapjait, amit a neten is könnyen megtalálok.

2014. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül Fannihoz mentem és két hete tartom is a diétát. Szimpatikusnak és kedvesnek tűnt, kikérdezett az étkezésemről, napirendemről és csomó mindent lediktált. Ennek nagy részét már tudtam a netről, de összeírtam vagy 15 kérdést, végül fel sem kellett tennem, mert mindenre menet közben választ kaptam. Utána e-mailben kaptam még egy csomó táblázatot és hasznos infót. Oktatás után felmerült bennem még pár kérdés, megírtam neki e-mailben és szinte rögtön jött is a válasz. Az első kontroll pedig ingyen van, szóval én nem sokallom az árat ezért.
2014. aug. 23. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!