Ezzel a hormoneredménnyel mennyi esélyem lehet a babára? A doki szerint rendbe, csak akkor miért barnázok napokig?

Figyelt kérdés

19-21 nap:

TSH:3.025 mIU/I

FT4:12.77 pmol/I

FT3:4.89 mIU/I

FSH:4,3 mIU/mI

LH:3.6 mIU/I

Prolaktin:233.0 mIU/I

Progeszteron:64.60 nmol/I

Tesztoszteron:0.8 nmol/I

Ösztradiol:811 nmol/I


3-5 nap:

FSH:6.1 mIU/mI

LH:1.9 mIU/mI

Prolaktin:172.00 mIU/L

Progeszteron:1.11 nmol/I


2014. júl. 10. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Van okod kételkedni a dokiban?
2014. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt a TSH-t magasnak szokták mondani babához
2014. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem véletlenül megyünk orvoshoz a leleteinkkel. Nem csak a számok, de azok egymáshoz képesti viszonya és az egész ember is számít! Sokat! Ha nem bízol az orvosodban, keress másikat, de ne alapozz egy csapat névtelen és arctalan laikusra itt!
2014. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pajzsmirigy-alulműködés gyanítható, hiszen emelkedett a TSH és alacsony a T4, T3 is. Amúgy jó ez a hormoneredmény, viszont a pajzsmirigyet érdemes lenne kicsit helyretenni babavállalás előtt. Emellett szerintem az ösztradiol is magas, viszont nem tudom, hogy az okozhat-e barnázását.


A progeszteronod szerintem rendben van.

2014. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bízom a dokimban,bár alig egy éve az orvosom,de többet tett eddig értem,/értünk/ mint akihez eddig jártam!

A véleményetekre vagyok kíváncsi,hiszen ez az oldal azért van,hogy megosszuk egymással a tapasztalatokat,véleményeket!

2014. júl. 10. 14:01
 6/8 Manka68 ***** válasza:
Ha hormonlaborról van szó, szerintem nem kell bízni a nődokiban, nem ez a szakterülete. Én bízom az autószerelőmben, de a laptopomat nem vinném hozzá! :-)
2014. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Magas a TSH-d a többit jónak látom.Keress fel egy endokrinológust,mert gyógyszerrel szépen helyrehozható,mert nem olyan vészes,viszont gátolja a teherbeesést.Nőgyógyász valóban nem ért hozzá,igaza van a lányoknak!
2014. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Endokrinológus! Engem is endo doki tett rendbe. Magas a TSH-d. Így nem fogsz tudni teherbe esni, pár hónap és rendben lesznek az eredményeid. Drukkolok!!!
2014. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!