Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kiderült, hogy méhtükrözésre...

Kiderült, hogy méhtükrözésre kell mennem. Mire számíthatok? Mennyire fog fájni? Nekem még a rákszűrés is fáj.

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 19:58
1 2
 1/11 Manka68 ***** válasza:
A rákszűrés mindenkinek kellemetlen, a méhtükrözést viszont altatásban csinálják, így az nem fáj. :-)
2014. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly év végén volt méhtükrözésen. Laparoszkópiás beavatkozással,altatásban csinálták.Ébredés után az altatás utóhatása sokkal kellemetlenebb volt mint a műtét miatti fájdalom.A hasam alig fájt,ami még rossz volt,ahogy a laparoszkopia közben befújt gáz távozott a szervezetemből az a vállamnál,szúró,feszítő érzést okozott kb 2-3 napig.Úgyhogy ne félj,egyáltalán nem vészes a dolog,nem jár erős,elviselhetetlen fájdalmakkal,én még fájdalomcsillapítót sem kértem utána.
2014. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem két hete volt.Semmi baj nem lesz ne aggódj! :) Nagyon paráztam,rettenetesen.Altatni fognak,de ezt gondolom tudod,és nem fogsz érezni semmit.Pár nap míg a varratokat kiszedik az kellemetlen mert húzódik,de hihetetlen gyorsan regenerálódik a heg,mert nekem semmi bajom már.Olyan kicsik a vágások hogy szépen begyógyulnak,alig fog látszani.Tudom mit érzel,de hidd el semmit az ég világon nem fogsz érzeni,nem maradnak rossz emlékeid.
2014. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Milyen varrat? Atyaég...nem méhszájon keresztül végzik?
2014. júl. 17. 21:08
 5/11 Manka68 ***** válasza:
De igen, azon keresztül, csak sokunknak együtt csinálják a laparoszkópos vizsgálattal, ha már egyszer a műtőasztalra kerültünk, 2 az egyben. :-) Annak van 3 kb fél centis vágása, nekem nem is látszanak. :-)
2014. júl. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hármas vagyok.Az kérdésed a méhtükrözés volt.A méhtükrözést pedig így csinálják.Én direkt nem olvastam utána.De a doki elmondta.Neked nem mondta az orvosod?Nem is kérdezted?...amúgy nálam szó sincs 3,5 cm vágásról.Van két kb 1 cm-es vágásom,ami kb úgy forr össze mintha az ujjadat vágtad volna el,meg a köldöknél van egy kb 2 cm-es.Ennyi.A köldöknél vezetik be a méhtükrözésre használt eszközt a másik kettőt nem tudom,de utána tudsz olvasni a neten.
2014. júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
túléled hidd el.Én még az injekciótól is rettegtem.De annak érdekében hogy egyszer végre a karjaimban tarthassam a babámat,mindent kibírok és megteszek.És mi nők ilyenek vagyunk. :)
2014. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Manka68 ***** válasza:

Hármas, valamit félreolvastál, nem 3,5 centis vágás, hanem három darab fél centis. Nem mindegy. :-)

És amiről te beszélsz, az a laparoszkópos vizsgálat, a kérdezőnek pedig hysteroszkópiája lesz. Azt pedig hüvelyen keresztül csinálják, és nem marad nyoma. :-)

2014. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Manka, akkor le tudnád nekem írni, h pontosan hogy is lesz ez? Neked már volt ilyen?


Orvossal még nem beszéltem, mert a Kaáli Intézetben csak előírták, h csináltassam meg. Még egy nőgyógyászom sincs, akiben megbíznék, eddig SZTK-s rendelésre jártam, mindig máshoz és ott senki sem volt szimpatikus.

2014. júl. 19. 19:28
 10/11 Manka68 ***** válasza:

Nekem laparoszkópiával együtt csinálták. Előtte az altatás miatt el kellett mennem altatási laborra, ekg-ra, teljes hasi uh-ra, mellkasröntgenre. Olyan helyen csinálták a műtétet, ahol csak a műtét napján reggel kellett bemennem, és másnap kísérővel mehettem haza, aki aláírta, hogy 48 órán keresztül vigyáz rám otthon. :-)

Bementem, megkaptam a branült, letoltak a műtőbe, aztán már csak az ébredésre emlékszem. :-)Nem volt fájdalmam utána, csak a lapar miatti széndioxid maradványok szúrkáltak kicsit, de arra jó volt egy kis séta a folyosón. :-)

2014. júl. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!