Szerintetek aggodnom kellene?

Figyelt kérdés
A parommal megbeszeltuk hogy megszakitassal vedekezunk azert mert egyikunk sem banna ha gyerekunk lenne mar de jobbnak talaktuk igy mint tervezetten. Mar 4 honapja igy vedekezunk de semmi mindenhol azt olvasom hogy ezzel eleg nagy esely van a terhessegre. Van mas is akinek igy nem sikerult aggodnom kellene?
2014. júl. 18. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj :) Ha jól értettem, nem lenne gond, ha baba lenne, így azon nem kell aggódni, hogy így besikeredik. Ha azon aggódsz, hogy "miért nem esel teherbe megszakítással" - azért, mert vannak olyan párok, akiknél ez viszonylag "biztonságos" védekezési módnak számít - ám ez mindig utólag derül ki. Mi pl. 2 évig így "védekeztünk" (ugyanúgy voltunk, mint ti, nem bántuk volna, ha jön) és nem lett baba. Most, hogy szerettünk volna, élesben csináltuk és lett.
2014. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most akarsz gyereket vagy nem?Figyelj ezzel lehet csak evek múlva leszel terhes..nem kell aggódnod mi "védekeztünk" igy evekig es nem estem teherbe..ha gyereket akartok ne erre varjatok mert meg ha benned megy el akkor se biztos,h az első egy évben teherbe esel!igy csak becsúzhat..
2014. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: azért még hozzátenném, hogy vannak olyan párok is, akiknél kimondottan NEM biztonságos ez a "védekezési mód", úgyhogy akinél gond lenne, ha jönne a baba, az ne így tegyen!
2014. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen 1-es pontosan igy volt hogy megbeszeltuk ketszer kesett is beleeltem magam de sajnos nem volt pozitiv a teszt utanaolvastam es lattam hogy sok no terhes lesz igy, es elkezdtem aggodni.
2014. júl. 18. 15:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha gyereket akartok akkor csinàljátok rendesen.

Ha meg nem akartok akkor védekezzetek rendesen.

2014. júl. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki gyereket amar szexeljen rendesen..erre varni igy hülyeség raadasul ha Ennyire rafeszultel mar..
2014. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is csinaltuk igy fel evig, nem lettem terhes. Elesben a 3. honapban megfogantam.

Vagy csinaljatok rendesen, vagy ne szamits babara. Dontsetek el.

2014. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi 7 évig védekeztünk megszakítással és nem lettem terhes. Most már 1 éve hogy próbálkozunk és sehol semmi. Most kezdtük a vizsgálatokat...
2014. júl. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!