Szerintetek mire utalhat ovulaciokor/vagy 1-2 nappal utana gyenge barna folyas? Babara varunk .

Figyelt kérdés

Minden honapban tesztekkel tudom meg, hogy mikor ovulalok. Epp ebben a honapban nem csinaltam, amikor is jol jott volna ...

De 7.24-re tippelem, mivel akkor ereztem mell erzekenyseget, stb. Viszont 27-e ota gyenge "barnazasom" van. Minden nap, kiveve a tegnapi napot, de ma ismet. Valamint jobb oldali petefeszek fajdalom (enyhe). Nem remenykedem benne, hogy esetleg beagyazodas, mivel tul regota tart.

Elozmenyek: januar ota nem szedem az antikoncepciot es most juliusban szedtem 4 napig menzesz keslelteto tablettat.

Ha megoldast nem is, de tanacsot varnek. Nyugtalanit a dolog 😔 koszonom!



2014. aug. 1. 17:49
 1/1 anonim válasza:
nekem is barna folyasom volz a terhessegkor. utana meg is jott, es el is ment a baba. ha a petefeszked faj az azt jelenti hogy hamarosan mestrualsz. nekem most is barnas volt bar terhes nel lehettem... es meg is jott. ez az em sajat tapasztalatom. de baratnomnek a menszez helyett volt barnas - terhes volt - de neki sem vegzodott jol. remelem te jobban jarsz.
2014. aug. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!