Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek terhesség vagy...

Szerintetek terhesség vagy vetélés? Tegnap este és ma reggel halvány pozitívat teszteltem, de számszakilag sehogy sem stimmel.

Figyelt kérdés
Június 25-én volt stimus inszemem, július 11-én reggel csináltam egy tesztet, negatív lett, másnap meg is jött, tehát nem sikerült sajnos. 26-án volt egy törlésnyi véres nyákom és 2 napig barnáztam, de ez beágyazódás nem lehetett, mert túl korai. Tegnap pici halvány rózsaszín folyásom volt, meg olyan fura érzésem, csináltam egy tesztet, ami halvány, de jól látható pozitív lett, reggel megismételtem, az is halvány pozi. Tudom, hogy senki sem látó, de esetleg nem volt valakinek hasonló tapasztalata, hogy lehet baba, vagy már csak volt baba (mert a hcg miatt gondolom, hogy valmi tuti volt/van). 2 éve próbálkozunk, már nem merek reménykedni, bár eddig még sose volt 2. csík.
2014. aug. 7. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj 2 nap múlva ugyanolyan teszttel és meglátod erősödik-e.
2014. aug. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem barnás folyásom volt 1-2 napig, de nem jött meg, pedig iszonyatosan görcsölt a hasam. Mégis baba volt.

A leírtak alapján lehet, hogy babát vársz, és ha igen, akkor spontán fogant. Várj pár napot és tesztelj megint. Drukkolok!

2014. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! Mindenképp tesztelek szombaton, ez a rózsaszín folyás ami aggaszt. Orvohoz a héten már nem tudok menni, most el kezdtem használni a progeszteront, amit az inszem után is használnom kellett, azzal ártani csak nem ártok...
2014. aug. 7. 09:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem látom a számszaki problémát. Gondolom a 26-a környéki trutyi volt az ovu és most teljesen rendben vagyunk. :) 11-12. DPO-on lehetsz, teljesen reális egy nagyon halvány teszt és még a rózsaszín is belefér. De valóban nagyon jól fog jönni a progis támogatás. szorítok!!
2014. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi a helyzet! Én is drukkolok!
2014. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy 26-án volt ovu és amiatt volt a pici vér.

Drukkolok!

2014. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kepzeljetek, tegnap reggel mar sokkal erosebb volt a csík, ma reggel megin teszzeltem, de mar 25-ossel es 1 percen belul kijott a második eros csík!!!!! :)))))))))

Meg csak halkan örülök.

Igazan majd akkor merek mar orulni es elhinni ha már az orvos is látja, lesz szivhang és jo helyen tapadt meg. Erre meg meg 2-3 hetet varnom kell.


Köszi a drukkot Nektek!!

2014. aug. 10. 07:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaj de jó! :) Reméljük minden rendben lesz! Drukkolok továbbra is!

2-es

2014. aug. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De örülök! Továbbra is megy a drukk, hogy minden rendben legyen!
2014. aug. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Juj de jó.😊
2014. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!