Timi127 kérdése:

Ti is barnáztatok menzesz előtt és viszonylag könnyen estetek teherbe? Ha igen, max. Hány napig tartott nálatok a mensi előtti barnázás?

Figyelt kérdés
Most nem a beágyazódási vérzésre gondolok. Nekem az a bajom, hogy kb. másfél éve mindig barnázok mensi előtt kb. 2-3 napig. Ez már súlyos progeszteron hiány jele?Idáig nem érdekelt, mert nem gondoltam, hogy ez valami problémára utal. 4 hónapja próbálkozunk a 2. babával de az Istennek sem akar összejönni. Átlagban 31-33 napos ciklusaim vannak de most vagyok a 32. napon és ma kezdtem megint barnázni. A tesztjeim persze negatívak. :-( A válaszaitokat megköszönöm.

2014. aug. 13. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valahogy az első baba is összejött, nem? :)

Nézess progeszteronszintet, peteérés utáni 7. napon. Hőmérőzéssel, LH csíkkal bizonyosodhatsz meg a peteérésről, hacsak magad nem érzed.

Szintén barnázok, ösztrogéndominanciám van, 2.5 hónap után összejött. Sajnos missed ab lett a vége, nem kizárható, hogy a progihiánytól, ám terhesség alatt egy cseppet se barnáztam. Én ballagnék az orvoshoz.

2014. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sajnálom ami veled történt! :-( Az első babám előtt nem barnáztam. A terhességem után bolondult meg valamiért a hormonháztartásom. Ma el is megyek nőgyógyászhoz.
2014. aug. 14. 07:49
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem nem volt progihiányom első terhességem előtt(vérképem magas fsh-t mutatott:13 körülit, LH-m jó volt),mégis barnáztam. 7. hónapban megfogant a kisfiam. most második babát fél éve szeretnénk,de semmi sajnos. de orvoshoz még én nem megyek,mert bizakodó vagyok.és a folyamatos vérvizsgálat meg még jobban stresszelne engem.
2014. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első baba előtt nekem is volt barnázásom, de 4. hónapban összejött, most próbálkozunk pár hónapja a kistesóval, de még várat magára. Nem tudom köze van-e hozzá, hogy fogamzásgátló mellett nagyon lecsökkent a vérzés mennyisége, fél év alatt se állt helyre, ez is lehet valami hiány miatt?
2014. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én 7 éve nem szedem már a fogamzásgátlót de előtte 5 évig szedtem. Nekem úgy rémlik, hogy amikor már 1 éve nem szedtem, akkor jelentkeztek sűrűbben vérzészavarok de aztán el is múlt lassan. Állítólag a fog. gátló is okozhatta...
2014. aug. 15. 19:49
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok hülyeséget írni de én arra gyanakodnék, hogy vékony a méh nyálkahártyád és azért kevés a vérzés mennyisége. Állitólag nagy dózisú E vitaminnal nagyon szépen meg lehet vastagítani. Én is szedem pár hete, bár én csak 400mg-ot naponta és csak a peteéréstől.
2014. aug. 15. 19:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszi, nem is tudtam, hogy erre is jó E vitamin.
2014. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megyek vissza fizukor a dokihoz!

Mi 1.5 próbálkozunk,jó a spermavizsgálat,megvolt az átjárhatósági,volt hormonvizsgálat!

Ma vagyok a ciklus 17.ik napján és picit barnázok,az előző két ciklusban úgy jött meg,hogy a ciklus 20-21 napján elkezdtem barnázni és addig barnáztam ameddig meg nem jött a 27-28 napom!

2014. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Pont ugyanigy jartam, a teherbeesesem elotti ciklusban. 19 naptol barnazas a 25-ig, amikor megjott, keves verzessel. Kivancsi vagyok, neked mit mondanak, mi van veled. Esetleg endokrinologust is erdemes megprobalnod.
2014. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már 15-én voltam dokinál, pont azelőtt hogy megjött volna. Holnap vagy holnapután megyek vissza és remélem nem kell külön kérnem a hormonvizsgálathoz a labor beutalót. Én szinte biztos vagyok benne, hogy az alacsony progeszteron miatt nem sikerül most teherbe esnem. De így nincs is értelme, hiszen ha sikerül is, szinte azonnal el is megy.... :-( Iszom a cicka teát,szedem az E vitamint,próbálok "házi módszerekkel" is segíteni magamon...
2014. aug. 20. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!