Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hol csinálnak inszeminációt...

Hol csinálnak inszeminációt donor spermából? Férjnél vagyok és kevert spermára gondoltunk.

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kevert sperma? Ez alatt mit értesz?
2014. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Én sem látom értelmét. Ha van a párodnak spermája minek keverni. Ha kevés és rosszminőségű miért nem lombikot csinálnak.
2014. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2-es, nem ez volt a kérdés...ugye...gondolom megvan erre az okuk.
2014. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudod, hány olyan hasonló kérdést láttam már itt aminek nem volt oka. Ha oka van, bármelyik meddőségi központ megcsinálja, de ennek nem nagyon lehet oka. Vegyesen lombikot szoktak csinálni.
2014. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy pl. a férj "irtózik a lombik gondolatától is? Mert az enyém ilyen. Ha nem esem csodával határos módon teherbe, akkor most nem lenne gyerekünk, mert sem lombikot, sem örökbefogadást nem akart. Még az inszemináció talán ment volna.
2014. aug. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Manka68 ***** válasza:
Hát én nem tudom, egy férj helyében mi zavarna jobban : lombikozni, vagy tudni hogy a kevert spermás inszemből jó eséllyel nem ő a biológiai apa. Ha a férj spermaképe annyira rossz, hogy a sima inszem esélytelen, akkor a keverés csak kirakat, valójában a donoré lesz a nyerő. A férj részéről az eljárás ugyanaz, ugyanúgy kell mintát adni mint lombiknál. Kérdező, miért nem vállaljátok a lombikot?
2014. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerencse, hogy ennyire sokszínűek vagyunk, és nem mindenki ugyanúgy gondolkodik.
2014. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Van kevert sperma, de megtermékenyülni úgyis csak egyszer tud a pete.. de ha majd nem fog hasonlitani a férjre a gyerek akkor az jó lesz nektek?
2014. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Férjemnek igen elég rossz minőségűek a spermái és mivel épp az eredményekre várunk hogy beültetésre jók e egyáltalán ezért került szóba közöttünk. Nekem IR-em van és emiatt eléggé tartok a hormonkezeléstől mert hallottam több rossz tapasztalatot.Köszi mindenkinek a választ :-)
2014. aug. 20. 09:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha van akár csak 1 jó köztük akkor lehet lombikozni.
2014. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!