Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Donor Baba, más hogy éli,...

Donor Baba, más hogy éli, élte meg?

Figyelt kérdés
Nos.A férjemnek sajnos azoospermiàja van.Eldöntöttük hogy donort veszünk igénybe.Most vagyunk a finisbe, ès most kezdek el kételkedni, amit lehet hogy a jövőheti hsg okoz, mivel nagyon félek, de lehet hogy ez az egész..Mi van ha nem jó ötlet? HA mindent körül leng, és beàrnyékol majd hogy vér szerint nem az övé?Azok akik màr túl vannak rajta esetleg írhatnànak hogy a lelki része elmúlik e majd, hisz ennek kell majd lennie a vilàg legjobb dolgànak ami történhet velünk független mindentől ugye?Soha nem fogjuk megbànni ugye? Köszönöm előre is a vàlaszokat..Remélem van olyan aki àtélte, és abszolút pozitív véget ért.
2014. febr. 7. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy családot akiknek 3 gyerek van donor spermával. elsöre született egy lány rá két évre egy vegyes ikerpár. Az apuka ragaszkodott legjobban hozzá hogy nekik igy is kell gyerek. Egy percig nem jut eszébe hogy biologiailag nem az övé. Az egyik legjobb apa akit ismerek.

Gondolj csak bele hány férfi nevel ostoha apaként gyereket egész kiskortól, mégis sajátjaként szereti. Ha a párod nem idegenkedik töle akkor szeritnem nem elsz gond, de biztos van oylan férfi akit ez zavatna. A legviccesebb a fiú gyerek még hasonlit is rá. Egyébként örögbefogadott babás családot is ismerek ahol hasonlit az egyik szülőre a baba....:)

2014. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Közvetlen tapasztalatom nincsen, de egy barátnőm van a ti döntésetek küszöbén. Szerintem, -anyaként mondom-, hogy ilyet nem lehet megbánni.

Főleg, ha a mérleg másik oldalát nézed, hogy egyáltalán nem lehet gyereked vagy donor baba? Én minden további nélkül belemennék, főleg ha a párom részéről is rendben van.

2014. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én is csak ismerek egy házaspárt, aki ebben a helyzetben van és ott is imádják mind a ketten, soha nem jutott eszükbe, hogy a kisfiúnak semmi köze az apához genetikailag... mi örökbe fogadás előtt állunk, és a legkisebb mértékben sem érdekel, hogy egyikünkhöz se lesz köze a kicsinek :) imádni fogjuk.. és nagyon várjuk! :)
2014. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as kívánom hogy minél elöbb kapjatok babát:)
2014. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3as nagyon szèpet írtàl..:-)Ha velem baj lenne akkor mi is belevàgunk..Mindenképp szeretnék anya lenni, csak félek a feldolgozàs folyamatàtól.Mert eddig minden úgy ment mint ha nem lenne semmi baj, mintha az övé volna, és félek hogy egyszer kiborul..Jó lenne ha nem akkor történne mikor màr itt a Picike.
2014. febr. 7. 17:23
 6/10 anonim ***** válasza:
köszönöm 4-es :) nyílt örökbe fogadás lesz, áprilisra van kiírva a kismamánk, ha nem változnak meg a körülményei, akkor az már biztos, hogy nekünk adja :) kérdező, nem kell félned szerintem ilyentől, mert ha csak egy kicsi kétely is lenne a férjedben, akkor szerintem nem ment volna ebbe bele.. szóval ne félj, nem lesz semmi gond :)
2014. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Jelentem nem lehet megbánni..Itt szuszog mellettem a 8 hetes Kislányom..Első donor lombikunk lett sikeres..A Párom imádja a Kislányát, és bár hihetetlen, megmagyarázhatatlan, de nagyon hasonlít az Apukájára..Gondoltam leírom, ha valaki ilyen elött áll, és tapasztalatot keres..Mindenkit csak bíztatni tudok.:-)
2015. aug. 9. 21:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok! :)) mondtam én, hogy nem lesz semmi gond! a mi örökbe fogadott kisfiúnk meg a szobájában szuszog :) ( nálunk is sokan mondták már a férjemnek, hogy vallja be, hogy az ő fia, mert mennyire hasonlít rá :D)

Nagyon örülök nektek! Nagyon sok örömet, egészséget boldogságot nektek a pici lányotokkal :)

2015. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megkönnyeztem a válaszod..:-)Nektek is sok sok boldogságot..
2015. aug. 11. 15:11
 10/10 anonim ***** válasza:
köszönöm! megvan :)
2015. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!