Ez a progreszteron ertek nagyon alacsony 0,8nmol/L?

Figyelt kérdés
A dokim kuldott el vervetelre mert vekonynak latta a nyalkahartyat es a ciklusom is olyan 35-36 napos. Eleg rendszertelen. A vervetel a 25. Napon tortent.
2014. aug. 16. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon alacsony. Nekem a 21. napon 80 volt.
2014. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annak tunik, de a peteeres utani 7. napon kell levenni. Szoval atlag 35 napos ciklusnal a peteeres kb a 21 napon van, igy a 28 nap lett volna idealis. De valoszinu, peteeresi problemad lehet. Kerj ultrahangos peteeres kovetest.
2014. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat,akkor gondolom a teherbeeses kizarva.

Aug 11-en el kezdtem progi kremet hasznalni, meg mindig nem jott meg... Dokihoz meg nem tudom mikor tudok menni.

2014. aug. 17. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat, ennel a progierteknel a terhesseg kizarhato..oszinten. meg a peteeres is. Ahhoz, hogy azt lehessen mondani, volt peteeres, ahhoz minimum 30 nmol/L-nek kellene lennie.
2014. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!