Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tud-e valaki olyan endodokit...

Tud-e valaki olyan endodokit ajánlani jász-nagykun-szolnok megyében, aki tényleg jó?

Figyelt kérdés
Másfél éve próbálkozunk, hogy babánk legyen, most tavasszal össze is jött végre, de sajnos nem maradt meg, missed ab lett. Én a TSH-mra gyanakszom, ugyanis írják, hogy ha magasabb, mint 2, nehezíti a teherbeesést, illetve gyakoribb a korai vetélés, ha mégis összejön. Mielőtt összejött, saját szakállamra közönséges galajteát ittam, lehet, hogy ez vitte lejjebb, és ezért jöhetett össze, de mivel terhesség esetén nem ajánlott, abbahagytam, valószínűleg ezután megint túl magas lett. Az endokrinológus csak legyintett a próbálkozás alatti 2,9-es értékemre (a T3, T4 rendben van), és nem írt fel gyógyszert.

2014. aug. 23. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Emõdi Sàndor. Nekem õ a dokim.
2014. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ő volt az, aki azt mondta a 2,9-es TSH-ra, hogy teljesen rendben van, hiába mondtam, hogy mindenütt azt írják, hogy babavállalás szempontjából 2 alatt kéne lennie. Nyilván nem véletlenül viszik le lombiknál is 2 alá, mert fölötte sajnos nagy a vetélés esélye, mert amint bekövetkezik a terhesség, azonnal felnyomja a TSH-szintjét, ami ha amúgy is magas kicsit, nem túl jó.

VAlaki olyan kéne, aki figyelemmel kíséri az elmúlt évek kutatásait is és képben van...ezt, hogy TSH-szintje ilyen nagy befolyással bír a teherbeesésre és a baba megtartására, csak nemrég fedezték fel.

2014. aug. 24. 10:49
 3/6 anonim ***** válasza:

dr Solymosi Tamás profi!!!

Ő 1 és 2 köött szereti a TSH-t.

www.konzilium.hu

2014. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a TSH-m egy egész öt lett

(vagyis pont jó)

2014. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A többi hormonod jó?

Progi és társai

2014. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 5. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!