Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 8 nappal előbb jött meg a...

Nuvolyna kérdése:

8 nappal előbb jött meg a menstruációm, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
tudom, hogy szánalmas vagyok, de már annyira szeretném a babát, hogy mindenbe belekapaszkodok...kipróbáltuk a Jónás napokat (ne nevessetek ki légyszi)és persze azért várom nagyon, mi lehet. Viszont ma reggel megjött, 8 nappal az ideje előtt, pedig már fél éve napra pontosan működtem (előtte lombikon voltam és a hormonokkal teljesen tönkretettek). Nem mondom, hogy csak pozitív történeteket szeretnék hallani, de ha valakivel történt már hasonló, nagyon hálás lennék, ha leírná. Köszönöm :-)

#Jónás nap #8 nappal előbb
2014. aug. 26. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak jóval hamarabb volt ovud, amiről ezek szerint lemaradtatok. :( Én biztos nem nevetnélek ki, parázson is járkálnék, ha reményt látnék rá, hogy segít. Vannak gyerekeim, de el tudom képzelni, milyen szörnyű lehet mindig csak várni.

Végül miért lett lombik, megkérdezhetem?

2014. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértésed :) igen, bármit megtennék már, rációt se keresnék benne :) sokkal korábban nem lehetett az ovum mert ezek a napok szinte pont egybeestek az előző havim végével...azért lett lombik, mert több mint egy éve nem jott ossze a baba (most vagyunk a 3.ban) és 35 elmúltam. Viszont 2 sikertelen lombik és 1 inszem után, amikor még leszivhato petesejtet sem tudtak nekem produkálni és az addig tokeletes ciklusomat gajra vágták, belefáradtam és idén februártól pihenőt adtam magamnak. 3 hónapba került, hogy helyrejojjek és annyira örültem már ennek is :(
2014. aug. 26. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ma voltam dokinál más miatt, és említettem, hogy én is egy 22 napos ciklust produkáltam. Azt mondta, hogy nagyon-nagyon bekavar a mostani időjárás, a csajok 70%-ának kitolta a ciklust, 29%-nak előre hozta, és csak 1% volt, akit nem befolyásolt.
2014. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!