Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » CLOSTILBEGYT gyógyszer mellé...

Merlotte kérdése:

CLOSTILBEGYT gyógyszer mellé injekció mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Első closti kúrámon túl vagyok, de sajnos nem értek meg eléggé a petesejtek.. egy 6mm-eset találtak a 13. napon. A doki azt mondta hogy köv ciklusba kapni fogok a closti mellé injekciót. Esetleg valaki ismeri hogy milyen féle injekció lehet az, illetve hogy mennyibe fog kerülni?

2014. szept. 4. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Ovittrell amit nekem írtak fel az majdnem 10 ezer forint volt,de nagyjából az összes tüszőrepesztő injekció ennyibe kerül.
2014. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és tüszőrepesztő kell majd? de hát nem is érik meg, az nem baj? :)
2014. szept. 4. 11:36
 3/10 A kérdező kommentje:
és neked sikerült utána a baba? :)
2014. szept. 4. 12:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tüszőrepesztőt csak akkor adnak ha megérett a petesejt.Nekem egy 21 és egy 23 mm-es volt,19 felett a jó.Tehát a 6mm nagyon nem jó.Reméljük hogy a következő clostis hónapban sikerül a stimulációd.Nem,nem sikerült a baba még,már túl vagyok néhány ilyenen,erre a hónapra is van felirva closti meg ovitrell de ki sem váltottam,mert kissé bele vagyok fáradva.5 éve szeretnénk babát.Eddig sikertelenül.Most elengedem kicsit,aztán meglátom hogyan tovább.Sok sikert neked.
2014. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:( hát ez nagyon szomorú... :( ... kitartás és sok erőt kivánok neked, én is kezdek belefáradni pedig az elején járok még, fél éve kezdtem el ezt az egész témát... minden jót!
2014. szept. 4. 13:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne add fel,én sem adom soha fel!! Csak kicsit elengedem,hátha nagy a görcs bennem. :) Neked is minden jót!
2014. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az inszem előtt adtak a closti mellé injdekciót Gonal-F-et 25.000 Ft volt, a tüszőrepesztő 9.000.

2014. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a doki azt mondta hogy nekem még nem olyan injekciót ad, mint a "lombikosoknak" gondolom gyengébbet, vagy nem tudom.. és majd utána szerintem jön nekem is az inszem, ha most sem sikerül. de köszi a választ, és neked összejött a baba?
2014. szept. 7. 09:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Az inszemből nem sikerült, de a következő hónapban spontán összejött (2 év után) - de azt mondta az orvos, hogy azért az inszem előtt kapott gyógyszerek is hozzájárultak a sikerhez. 7 hetes vagyok :))))


Drukkolok!!

2014. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) Sok egészséget kívánok Nektek! :) remélem hamarosan én is csatlakozhatok az anyukák világába :)
2014. szept. 8. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!