Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit tehetnek meg? Hova forduljak?

Mit tehetnek meg? Hova forduljak?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve. Több, mint harom eve varjuk a csodat, de semmi. Jartam negy nögyogyasznal, egy termeszetgyogyasznal, egy terapeutanal, ket endokrinologusnal es egy homeopatias orvosnal.

Szedtem baratcserjet, mehpempöt, inofolicot, mindenfele vitaminokat, hasznaltam Zesticat. Hömeröztem, ultrahanggal követtek a peteeresemet, ovuteszteltem, neha ezek kombinalva.

Megneztek a hormonsorom kb negyvenszer, volt laparom, terheleses vercukormeresem, mehtükrözesem.

Mivel kezdödö IR fele tendalok, dietazok, sportolok. Mindig betartottM minden utasitast, beszedtem minden gyogyszert, a ferjem spermaeredmenye remek. (bar miota kezelnek az orvosok, szerintem romlanak az eredmenyeim) Megsem sikerül a baba.

Egyszerüen nem ertem,ha minden ennyire csodas, akkor miert nincs baba? Ha baj van miert nem talaljak? Tud rajtunk valaki segiteni?

Lombikra nincs penzünk, itt nem tamogatja az allam, es nincs 6000€-nk egy probalkozasra, amiböl talan semmi se lesz.

Egyszerüen nem tudom mar mit tegyek. Csak azt hallom legyek türelemmel, de meddig??? Masnak miert sikerül par honapon belül, nekünk meg miert nem lehet?

Legyszi ne irjatok, hogy ne görcsöljek ra, mert ezzel semmivel nem jutok elöbbre.

Egyszerüen kilatastalannak latom a helyzetet, nem tudom a lombikon kivül mi segithetne rajtunk. Ha tudnam hogy sikerül, kifizetnem azt is, de igy??


2014. szept. 6. 19:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Sajnálom, hogy így történt, de most nyugodj meg egy kicsit, hiszen minden tőled telhetőt megtettél a cél érdekében. Nem egy esetben fordult elő, hogy amikor már lemondott valaki a saját babáról, belenyugodott a körülményekbe, nem görcsölt, nem stresszelt, egyszer csak megfogant egy baba. Kívánom Neked is!
2014. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Párodnál mi a helyzet? Lehet ott is van valami gond nem?
2014. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy láthatod pl Ördög Nóra a többedik lombikkal lett terhes és a második baba nagyon hamar spontán összejött.
2014. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat, aranyosak vagytok. A ferjem eredmenyei tökeletesek.
2014. szept. 6. 20:25
 5/22 anonim ***** válasza:

Igazán nem akarok az idegeiden táncolni, de a Te esetedben tényleg egyetlen dolog van hátra: a"nemrágörcsölés". Semmi mással nem javíthatsz a helyzeteden.

Keress egy elfoglaltságot, járjatok kirándulni, foglalkozzatok egymással és szexeljetek amikor jól esik. Beszélgessetek, üljetek be kávézókba, csak úgy üssétek el a közös szabadidőt.

Nekünk így jött össze a kisfiunk 2 év próbálkozás után. Azt mondtam, jó, tovább nem érdekel. Eljárkáltunk a férjemmel kirándulni, vacsorázni, moziba.Kitaláltam, hogy megtanulok salsázni és angolul. Mit mondjak, sehova nem jutottam el, mert megfogant a fiam.

Sok sikert és nyugodt, egymással foglalkozós hónapokat kívánok nektek.

2014. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Volt egy fel ev, mikor nem törödtem vele. Most meg mar kb egy el eve sem tudom kepzelni, hogy valaha is sikerül.

Most azert hömerözök, mert tudom, hogy az lesz a következö, amut az orvos ker.

Nem csak a baban jar az eszem, most karrier szempontjabol is valoszinüleg elörelepes var, azon agyalok sokat.

De szeretnem, ha vegre lenne nekünk is babank. Meg zavar igenis, hogy minden orvos megigeri a tutit, csak kövessem amit mond, mert ö most megtalalta miert nem leszek terhes. En csinalom lelkesen, csak mikor honapokkal kesöbb megint jön a nagy pofaraeses, az tenyleg faj. Ketszeresen csalodok, egyreszt, mert megint a nagy semmi sikerült, masreszt meg az orvosban.

2014. szept. 6. 21:01
 7/22 anonim ***** válasza:
Nézd, ha ennyire nincs szervi kizáró ok, akkor én a helyedben elmennék egy kineziológushoz. Nagyon sokaknak ez segített.
2014. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nekem vegulis a homerozessel jott ossze.

Ket evig probalkoztunk, egy ev utan meguntam, vegigjartam amit lehet en is, de a meddosegi elott megalltam, mert a paromnak elege lett ugy lattam. Utana szinten osszeittam a cickafarkat a baratcserjet a palastfuvet a malnalevelet a csalant a fodormentat stb.


Akkor lett baba, amikor sikerult a ciklusomat megerteni kb. a 6. eltero gorbe utan. (Folyassal, homerseklettel, pattanasokkal, hisztis idoszakkal, kivanossaggal stb.)

Amikor mar 3. napja ketcsikos volt az ovu teszt, a folyasom nem feher, hanem tenyleg atlatszo, nyulos, tojasfeherje (szerintem a gyogynovenyek kozul a baratcserje ezt rendezte leginkabb), a mehszaj felpuhult, nem kemeny, a homersekletem pedig meg nem emelkedett, hanem mint az elozo het atlaga, na akkor jott ossze a fiam.

2014. szept. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom van e ertelme, csalodtam az orvosokban, hazug mind. Eddig mind azt igerte, fizess sokat, csinald amit mondok, es terhes leszel. 38 honapja probalkozunk!!!! SEMMI!

Masnak egy csoda a gyerekvallalas, nekünk csak siras es veszekedes. Annyira elegem van, es annyira igazsagtalan ez az egesz. Bezzeg a ciganyasszonynak a nyolcadik siman megfogan. Meg a Joisten annyira igazasagos. En meg humbugra meg hazugsagokra költöm az öszes penzem, es soha nem lesz gyerekem.

Nem baj, mert majd örökbe fogadhatom a mas gyereket, hurra.

Van olyan "baratnöm" aki kinevetett, ö bezze mar az esküvöjen terhes volt. Gyülölöm a helyzetet,es gyülölöm, hogy nem tudom uralni. Gyülölöm, hogy miota mi kinlodunk, 15 !!! kisbaba született a közvetlen környezetünlben. Beleörülök, hogy mindenki csak közhelyeket puffogtat, hazudozik, meg igerget, segiteni meg nem tud senki.

Mar nem hiszek semmiben, nincs igazsag, es tudom, hogy hiaba küzdök, nekünk SOHA nem lesz kisbabank. Barmit teszek nem segit.

Soha nem fogok pozitivat tesztelni, soha soha soha!

Megsem tudok lemondani rola. Nem ertem masnak miert lehet, minket meg miert ver a sors.

2014. szept. 6. 23:04
 10/22 Julie S ***** válasza:
0%
Probalj meg paleolit etrend szerint etkezni, vagy legalabb glutenmentesen. Volt, akinek ez oldotta meg a teherbeesesi problemajat.
2014. szept. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!