Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szedett már vki clostilbegyt...

Szedett már vki clostilbegyt tablettát és hányadik kura után jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Pco syndromám van és most lesz a 4. havi adagom a clostibegytől eddig 2szer 1 szedtem de nemvolt tüszörepedésem és most 3szor 1 kell szednem és ha így sem sikerül azt mondta az orvosom hogy felkel keresnem egy meddőségi kliniát.Bízom benne,hogy nem így lesz

2014. szept. 7. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Kezeletlen pcosel tilos clostyt szedni. Mióta tartod a 3as kezelést?
2014. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
3honapja tart.
2014. szept. 7. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:

En is pco-s vagyok. Es nekem is felirta a doki. 2Honapig szedtem+tuszorepeszto,de semmi.

A kovetkezo gyogyszermentes honapban sikerult. Anno anyukam is igy jart velem. Pont ugyanigy.

27hetes kismama :)

2014. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaj de jó ilyet hallani már ugy vágyom énis egy kis csöpsegre hát szívből gratulalok neked.Remelem nekunk is sikerul.
2014. szept. 7. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

negyedik hónapja folyamatosan szeded?

3 hónap után 3 hónap szünetet kell tartani.

2014. szept. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a clostyt mióta szeded. Hanem a 3as kezelést ami a pcosnél elengedthetetlen mióta tartod? Hogy áll az inzulin szinted és az egyéb hormonjaid.
2014. szept. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most lesz szerdan hogy 3*1 szedjek 5 napig es igy lesz mar a negyedik honap endrokinologushoz csak szeptember 16 ra kaptam idopontot.Szoval az inzulinrezisztenciam nemtudom sajnos meg hogy hogy all az orvosom azt mondta hogy ez az utolso clostys honap mert utana mar nem szedhetek :-(
2014. szept. 8. 08:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Második hónapban sikerült teherbe esnem (nekem nem volt pcos), azóta már 4,5 éves nagyfiú:) Öcsi spontán sikerült,szintén második próbálkozás alkalmával :)
2014. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 5 ével ezelött szedtem a closlibegytet az elsö doboz beszedése után terhes is lettem 4 éves a kislányom most megint probàlkozunk kistesoval 2 éve de semi szedtem a closlibegytet 3 honapig de most sajnos nem segitett :(
2014. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!